“Twenty dollars in my pocket.” ehk “Oli tore.”

Oijah! 

Võib vist öelda, et mul pole nii lahedat nädalavahetust kunagi olnud. Ja oi, kui mitu korda saavad öö jooksul plaanid muutuda.

Stenniga kinoskäik oli väga tore. Käisime “Visa hinge” vaatamas ja isegi mulle, kes ma väga märulifänn pole, meeldis. Esimest korda käisin suures saalis filmi vaatamas, täitsa änksa värk. Mul oli tõesti hea meel Stenni näha. Ja uskumatu, kui palju ikka inimesed muutuda võivad ja siinkohal ikka paremuse poole. 🙂

Peale kino sõitsin Mustamäele Liise juurde. Tegime seal soojad sisse ja läksime linna peale. Saime kesklinna mu tädiga ja olgem ausad, kui ta meid Hollywoodi ees maha pani, jäid paljude pilgud meie peale. See auto on ikka võimas. 😀

Alguses oli see öö ikka üsna tõusude ja mõõnadega. “Kaotasin” vahepeal Liise ära, aga õnneks mitte kauaks. Tantsisime palju, naersime veel rohkem. Tutvusime ilusate ja põnevate inimestega.
Plaan oli taksoga mu tädi juurde ööseks minna. Aga öö venis nii pikale, et väljas jõudis valgeks minna ja trollid sõitma hakata. Siis plaanisime hoopis Mustamäele minna, aga ka see plaan jäi ära. Kohtusime tuttavate inimestega ja kuidagi tutvuste kaudu jõudsime Swissotelli 27. korruse sviiti. Ärge tõesti küsige, kuidas. Oluline on see, et me saime nautida suurepärast vaadet, head seltskonda ja muidu mõnusat äraolemist. Ma pole kunagi midagi sellist kogenud, päris tõsiselt. Ei mingeid piiranguid ega takistavaid asjaolusid. Mulle on tegelikult alati meeldinud spontaansed otsused aga miskipärast ei tuldud sellega kunagi kaasa. Nüüd lõpuks saan teha äkkotsuseid ja ma ei kahetse.

Hotellimõnusid nautisime kella kolmeni päeval. Käisime Liisega Kristiine Babybackis söömas ja kui lõpuks oma koju jõudsin oli kell 19. Olin järjest üleval 35 tundi, kui siis lõpuks magama sain. Eesti laul jäi ka vaatamata ja tegelikult oli mul plaanis laupäeval perega Tourestile minna, aga ka see plaan läks luhta. Aga ma pole kurb.

Liise palus kindlasti kirja panna tervitus oma emale ehk Kaiele: “Me tõesti “panime” korralikult.” 😀
On mida meenutada veel pikka aega. Ja eks mõningad detailid jäävad ainult minu ja Liise teada ka.

Vot sedasi.
Püüan nüüd puhata ja õhtul tuleb jälle Tartu poole sõitma hakata.

Kallidpaid.
Kõrgusteshõljuv-Laura 🙂

Tõestus

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: