Ütle, mida sa mõtled.

You don’t listen to her
You don’t care how it hurts 
Until you lose the one you wanted 
‘Cause you’re taking her for granted 
And everything you had got destroyed  
But you’re just a boy

See on ju teada tuntud tõde, et kui sul on päevaplaan paika pandud, läheb kõik hoopis teistmoodi. Eilsest õppimisest ei tulnud midagi välja, ahju unustasin kütta ja õhtu veetsin endise klassivenna Ermo seltsis. Väike vein ja mõnus jutuajamine.

Täna ärkasin vara, et õppida. Olen praeguseks isegi midagi tehtud saanud. Mulle see kellakeeramine sobis. Üks lisatund õppimiseks ja toimetamiseks.Tahan täna vanaema juurde ka veel jõuda.

Käisime hommikul venna, Marve ja koertega jalutamas. Nii ilus on väljas. 🙂
Püüdsin ahju ka kütta. Esiteks võttis ilgelt kaua aega, et tuli alla saada; teiseks põletasin oma käe korralikult ära; kolmandaks unustasin ma vahepeal lihtsalt ära, et ahju peaks puid panema vm ja viimaseks, ilmselt ei lähe tuba üldsegi soojaks. Aga mul on kampsuneid küll. Vanematel on ainult külm, kui koju jõuavad. Ilmselgelt oleks aeg ahjukütmine ära õppida.

Õhtul vuran aga uuesti Tartu poole. Ja siis homsest hakkab see hullumeelne nädal pihta. Tahaks uuel nädalal kinno ja ujuma ka jõuda, aga kardan, et see saab raske olema. Lisaks on teisipäeval üks huvitav infotund, kuhu jõuda tahan. Kunagi hiljem räägin täpselt, mis plaanid mul on. Aga need plaanid on suured! 🙂

Nautige mõnusat nädalavahetuse lõppu ja seda kaunist ilma, sest uuel nädalal plusskraadidega saame ainult paatidega liigelda ilmselt.

Teie Laura 🙂

Lõpetuseks väiksed tarkuseterad, mis Zavoodi vetsust leidsin. Minu meelest väga täppi! 🙂

Armastus on võrdne enesehinnangule, kui seda pole, pole ka armastust.

Ära lõhu perekonda!

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: