“Vaadates tõele näkku ehk selline ei taha ma enam kunagi olla.”

Selleks, et endale ja ka teile näidata, et ma juba olen mingisuguse tee läbi käinud, lisan need jubedad pildid siia. Mõni on siit blogist kunagi läbi käinud ka. No päris ausalt, neid on ikka hirmus vaadata. Ja kes see loll oli, kes lasi mul juuksed lühikeseks lõigata? See pole ju üldse minu teema. 😀  

See pilt peaks olema 2011. aasta jõulude aegu tehtud. Alles nüüd tagantjärgi näen ja saan aru, kui suur ma tegelikult olin. Kaal peaks siin ja teistel piltidel olema sinna 90kg ligi. K O H U T A V!

2012. aasta august. Endiselt suur. 

See peaks nüüd olema nö viimane pilt enne seda, kui ma alla võtma hakkasin. Nüüd vist võiks täitsa tänada kõike seda saasta, mis siis toimus. Tõestus sellest, et iga halb asi on millekski hea. 🙂
2012 august Türgis ja 2014 märts Türgis.
Mul tegelikult ei ole enam väga häid pilte, kust mu keha väga näha oleks. Endale omaselt kannan ma peki varjamiseks tumedaid riideid ja poseerin alati suht ühtemoodi. Aga noh, mingisugune võrdlus on siin siiski näha.
Eelmine nädal näitas kaal 74,4 kg, ~1,5kg vähem kui kaks nädalat enne seda. Oh, kui õnnelik ma oleksin, kui kaalunumber algaks 6-ga. Tegelikult peaksin ma end hoopis ülekere ära mõõtma, sest vahel juhtub ju nii, et kaal päris õigeid edusamme ei näitagi.
Järgmise korrani,
Laura. 🙂
PS! See päriselt ka on julgustükk need pildid internetti üles panna. 

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: