Võrkpall on võrratu!

Milline päev!

Mul on emotsioonid praegu nii laes, et pean selle kõik ruttu kirja saama. Nimelt käisin täna TÜSKis harrastajate võrkpallitrennis. Mul on alati mingi tobe komme olnud põdeda ja üle mõelda, et “mis siis, kui ma ei sula massi” või “mis siis, kui ma olen liiga koba”. Aga mu seitsmeaastane võrkpallimängimise kogemus pole vist siiski mööda külgi maha jooksnud ja sain pallile pihta ja end päris heast küljest näidata.

Lisaks sellele on mul lõhkine põlv, marraskil käsi ja noh, sääre pealt suutsin ka naha maha tõmmata. Peab vist uued põlvekaitsmed muretsema, sest vanad ei taha üldse libiseda enam. Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida, vaid ikka sellest, kui korralik trenn see oli.

Ma ei tea, kas ma üldse olen niimoodi higistanud kui täna platsil. Reaalselt pühkisin pluusiga higi ja juuksed olid läbimärjad. Aga ma ei lasknud sel end häirida vaid nautisin iga minutit. Kas mitte just selline ei peakski üks trenn olema? Sa teed kõike vabast tahtest, naeratus suul ja higimull otsa ees.

Olgugi, et kell on juba päris palju ja koju kõndisin ma ka väga pehmel sammul, on mul nii hea enesetunne. Igasuguse muu aktiivse tegevuse kõrvalt hakkan kindlasti trennis käima. Kuukaardi sees on kaks korda nädalas pallitrenni ja kord nädalas jõusaalitrenni. Ideaalne!

Mul on targematele küsimus ka. Mida teie sellisest trennist arvate? Kas võrkpall võiks klassifitseeruda kardiotrenni alla? Poole ajast olen ma (sumo)kükis ja muudkui sööstan palli järgi, seega saavad nii reied kui pepu päris hea koormuse + üle platsi jooksmine, palli järgi jooksmine ja kätetöö.

Tänast päeva võib üldse iseloomustada lausega “kes palju teeb, see palju jõuab”. Ärkasin hommikul kell 7, et pesus käia, hommikusööki nautida ja lõunaks ka toit kaasa teha.

Koolis olin samuti väga asjalik. Kolmetunnine loeng viipekeele teoreetilistest alustest oli uskumatult põnev ja õhtune sama pikk loeng eesti keele õppest erivajadustega lastele oli lõpuks selline aine, mis mind päriselt õpetaja tööks ette valmistab. Ja teate mis, olgugi, et koolipäev oli pikk, läks see imekiiresti, just sellepärast, et huvitav oli ja ma mõtlesin kaasa!

Lõpetuseks tänane menüü, mis minu meelest oli täitsa korralik.

Hommikusöök (8.00) – täistera kaerahelbepuder banaani ja koduaia viinamarjadega.
Lõunasöök (12.30) – kanafilee, tomat ja kurk + natuke Anni tehtud mustikakooki.
Vahepala (15.30) – üks väga väike banaan ja nektariin.
Õhtusöök (18.30) – kodujuust tomatiga.
Õhtune näljakustutus – paar ploomi.

Mu söögikorrad on aga päeviti väga erinevad ja noh, söön täpselt siis, kui saan ja seda, mida parasjagu jõuan teha. Homme söön ma ilmselt hommikuks banaanipannkooke ja lõunal või õhtul valget kala. Aga võibolla tulevad hoopis teistsugused isud peale, kes teab. 🙂

Aga praeguseks kõik! Ilmselt vajun kohe magama.

Homme jälle üsna tähtis päev, loodan, et kõik läheb hästi.

Olge terved,
Laura. 🙂

Lõppu üks eelmise nädala selfie

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: