“Weekend well spent ehk mul on klaviatuuril klahvid puudu.”

– koer suutis mu läpaka otsa hüpata nii, et mul nüüd kaks klahvi puudu. Nuuks!

Milline suurepärane nädalavahetus mõnusalt soojade ilmadega.

Laupäeva alustasin jälle jooksmisega. Tundub, et mida tihedamini joosta, seda rohkem jaksu on. Kuna päev oli ideaalne ka rattasõiduks, lasin isal kummid täis pumbata ja sõitsin 8km rattaga ka. Nii mõnus oli! Igati tegus ja aktiivne päev. Õhtul aga onunaise sünnipäev, kus ikka traditsioonilist sünnipäevatoitu pakuti. Ei suutnud ka mina ära öelda heast ja paremast. Hiljem sain muidugi jälle kinnitust, et see toit ei sobi mulle enam. Söögid, mida ma omale igapäevaselt valmistan ja mis on läbimõeldud, teevad mu kõhule pai. Laupäeval oli kõht aga punnis, valutas ja enesetunne polnud sugugi nii hea.

Pühapäeval olin nagu puuga pähe saanud. Uimane ja ei jaksanud midagi teha. Vaatasin, kuidas ema mune värvis ja klõpsutasin pilte. Ilmselt käin ma juba inimestele pinda oma pideva välgutamisega, aga noh, blogi jaoks ju võib pilte teha. 😀 Sain pühapäeval natuke päikese käes ka istuda ja pärastlõunal tegime perega aiamaal grilli. Õhtul tuli juba Tartusse jälle sõita.

Nüüd ei jõua ma koju enne 9. maid. Kool muutub aina raskemaks ja teise ülikooliaasta lõpp ei ole sugugi kaugel. Homsest alustan näiteks neuroloogia eksamiks õppimist – 6 päeva enne eksamit! Proovin edusamme teha ja varakult alustada, et ikka muuks eluks ka aega jääks.

Kuna kodus on alati raske heast-paremast eemale hoida, tuleb nüüd Tartus uuesti reele saada ja hästi palju vaeva näha. Kolme nädalaga, mis ma nüüd ülikoolilinnas olen, peaks küll mingeid edusamme suutma teha, nii et ka näiteks kodused midagi märkaks. Edu mulle sellega igatahes!

Täna on küll üks ääääärmiselt (just nii paljude ä-dega) chill päev olnud. Olgugi, et hommikul nii raske üles saada oli, suutsin end siiski viimasesse neuroloogia loengusse ja praktikumi vedada. Vaatasime täna nt ajuoperatsioonivideosid. Jummala normaalne esmaspäev. 😀 Praktikum lõppes aga varem, mis tähendas võimalust nina päikse poole keerata ja kaks tundi ilma nautida. Istusime Linda ja Lauraga Kaubamaja juures pargis ja lihtsalt olime. Koolipäev lõppes alles 19.30 peale draamapedagoogika loengut.

Lisaks sellele, et päev päikseliselt läks, oli õhtu ka nii tore. Kristina oli Tartus käimas ja saime mõnusad tunnikesed kakaokruusi taga nalja visata. Oh, on alles äge sõbranje mul. 17. mail võib meid aga Telliskivi kirbukal näha. Pange siis kalendrisse kirja.

Lõpetuseks hunnik pilte.
Enjoy!

Otsustasin garderoobist kevade välja otsida. 

Kellel maad kaevata vaja on, Cessy võib appi tulla. 😀

Reunited ehk korraks olime normaalsed. 😀

Ja siis kammis ikka ära ehk Kristina omas elemendis. 😀

Lubasin prantsuse poisile teda oma blogis näidata. 😀
Laura.

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: