• Home
  • Määratlemata
  • “You can, you should, and if you’re brave enough to start, you will.”

“You can, you should, and if you’re brave enough to start, you will.”

See tänane palav ilm oli ikka uskumatu küll. Äike pole Tartusse siiani jõudnud, ei tea, kas üldse jõuabki.

Kasutasin suvesoojust ära ja läksin peale loengut kohe Anne kanali äärde päikest püüdma, praegu vaadates tundub, et sai ikka jumekese peale ka.
Meil oli V-ga juba suht pikalt tänaseks trenniplaan paigas ja ega ilm ei tohi takistuseks saada. Lõpptulemus oli see, et suutsin treenida veits kõhtu ja jalgu. Nii kui pulss natuke kõrgemaks läks, tahtis pilt kohe tasku minna. Ega selle palavaga nalja pole.
Olen juba tükk aega mõlgutanud mõtteid selle kohta, kuidas eesti inimene ei taha kunagi head öelda. Alati leitakse üles negatiivne ja seda siis tuleb uksest ja aknast. Viimasel ajal olen aga nii palju positiivset kuulnud, et hakkan vaikselt oma arvamust muutma. Need toetavad kommentaarid minu “muutuse” kohta on tõesti armsad ja tähendavad mulle tohutult palju. Keegi ilmselt ei aimaga, kui hea meel mul selle tagasiside üle on ja mismoodi ma alati särama löön.
Muidugi pere elab alati kaasa ja oma vanemate jaoks olen ma ilmselt kõige ilusam tüdruk maamunal. Aga mulle on kirjutanud inimesed, kellega ma pole juba tükk aega suhelnud, et öelda: “Laura, sa oled nii tubli,” või “Laura, sa oled nii ilus.” Ma päriselt ei kirjuta seda sellepärast, et kuidagi end upitada või öelda, et “vaadake kõik, kui tubli ma olen,” üldse mitte. Ma tahan lihtsalt öelda, et see on ääretult tore, kui keegi lihtsalt heast südamest ilusaid sõnu raatsib öelda. Me ju oleme tavaliselt kiitusega kitsid. 
See blogi on üldse üks ulme motivaator. Ise ka ei uskunud, et siia kirjutamisest nii palju kasu olla võib. Ma pean tubli olema, sest ma ei saa ju tulla ja kirjutada, kuidas ma jälle juurde võtsin, sest patustasin terve nädalavahetuse vms. Ma tahan kirjutada ikka seda, et mul läheb hästi, et ma teen edusamme. Ma tahan oma blogiga olla eeskujuks, motiveerida ka teisi. Sest see päriselt on võimalik! 
Kaks kuud tagasi kaalusin ma 7 kilo rohkem, kui praegu. See on täiesti ulme. Minu esimene eesmärk, et kaalunumber algaks 6-ga on täitunud. Ootan põnevusega kolmapäeva, et kirja panna nö ametlik kaal. Minu järgmine pisike eesmärk on 65kg ja siis.. siis unistan ma sellest maagilisest 60st. Kui kõik sama hästi või veel pareminigi edasi läheb on see kõik ju saavutatav. Peab endasse uskuma, peab võtma neid ilusaid kommentaare motivatsioonina ja tegutsema. 
Kui mina saan hakkama, saad sina ka!
Ma tean, et see pilt on juba Instagramis, aga ma panen selle siia ka. Märkate seda sära silmis? Vot seda see uus elustiil teebki – toob sära silmadesse. 
xx,
Laura. 🙂

Lisa kommentaar

%d bloggers like this: