3 eesmärki uueks nädalaks

Selleks, et end ikkagi rajale sundida, püüan igaks nädalaks omale mingid väiksemad eesmärgid seada, et neid siis täita ja sellega mõnus positiivne tunne sisse saada. Ja siis ei ole muud, kui vapralt edasi pusida.

Uue nädala eesmärgid on sellised:

I Kõnnin iga päev 45 minutit. Jälgin Youtube’is sellist treenerit nagu Ashy Bines ja ta on minu viimase aja trennicrush. Tema üks viimastest videotest (link) andis mulle selle kõndimise mõtte ja miks mitte seda proovida. Seega – uuel nädalal vahetan peale tööd riided ja kõnnin tunnikese värskes õhus, kuulan mõnd podcasti või mõnusat muusikat. Nii saan lisaks liigutamisele ka natuke vaimu puhata.

maxresdefault

Ashy Youtube (link)

II Joon igal hommikul enne söömist klaasi sooja sidrunivett. Seda tegin ma varasemalt juba ka, aga miskipärast on see soiku jäänud. Võtan uuesti hommikurutiini.

lemonwater825-825x496
7 põhjust, miks sidrunivett juua (link)

III Söön iga päev kolm korraliku toidukorda! Praegu on need toidukorrad ikka väga kaootilised ja peale hommikusöögi ma mingeid muid korralike kordi ei söögi. Aga püüan end selles osas parandada ja uuel nädalal iga päev kolm korraliku söögikorda ära süüa.

13220024_1269294136415787_524290815_n

Hommikusöögid on endiselt mu lemmikud!

Püüan nädala pärast kirjutada, kuidas nende kolme eesmärgi täitmine läks ning siis juba uued eesmärgid seada. 🙂

Mis on Sinu uue nädala eesmärgid? Millised on teie lemmikud lõuna- ja õhtusöögid? Mul on ideid vaja!

Ilusat nädala lõppu! Mina kappan nüüd oma vennatütrele külla.

Tsauki,
Laura

7 kommentaari

 • Arra

  16. okt. 2016 at 08:01

  Nii tore, et jälle edasi pürgid 🙂
  Mul on tuleva nädala eesmärgiks 1) koolitöödega joone peale saada 😀 Jube palju on teisi kuhjunud. Ja 2) mitte ühtegi kommi või küpsist vms põske pista, vaid kui magus siis puuviljad või äärmisel juhul tume šokolaad. Ja see jalutamise mõte on tegelikult ka päris hea…

  Lõuna või õhtusöögi ideid kuulaks isegi, olen nendega samuti kuidagi hädas viimasel ajal. Eriti lõunatega, mis tuleb karbiga kaasa pakkida. Aga üks mu sügisene lemmik on kõrvits! Sellest saab sooja jooki, imelist püreesuppi või siis ahjus maitseainete ja veidikese sinihallitusjuustuga imehead röstkõrvitsat.

  Vasta
  • Laura

   16. okt. 2016 at 08:38

   Ma pole loomult allaandja, isegi siis kui ma pikalt kuskil augus siplen ja hästi palju virisen, püüan ma lõpuks end kuidagi pidi kokku korajata edasi minna. Olen nüüd valmis! 🙂

   Mis puutub sinu teise eesmärki siis.. igakord, kui ma omale sarnase eesmärgi olen seadnud ja nädalakese ilusti ka vastu pidanud, on see lõppenud ikkagi hilisema magusa ülesöömisega. Nii et ma pean kõiki eesmärke, mis puudutab söömist, hästi ettevaatlikult võtma, et ei tekiks mingit ülemõtlemise hetke.

   Minul on homseks kõrvitsa-püreesupp plaanis! See on tõesti hea. 🙂 Peaks seda röstimise varianti ka proovima.

   Edu sulle eesmärkide täitmiseks! Tule jutusta siis ka järgmisel pühapäeval, kuidas sul läks. 🙂

   Vasta
 • Mariana

  18. okt. 2016 at 02:07

  Brokolipüüresupp fitlapi retseptidest on imehea. Sulatatud juustu asendasin philadelphia toorjuustuga ja suitsukana tavalise kanafileega. Tulemus imemaitsev. Kindlasti edaspidi tihti minu menüüs. Kogus ainult äärmiselt suur ja võimatu ühe korraga ära süüa.

  Vasta
   • Mariana

    28. okt. 2016 at 05:23

    Ma suur brokoli fänn ja lisaks seda igale poole kui saaks. Tegin täitsa brokkoliga, aga väga hea on ka lillkapsaga pooleks😊

    Vasta
 • Regiina

  18. okt. 2016 at 03:53

  Toredad eesmärgid, edu täitmisel 🙂
  Peaks ka sidrunivett jälle hommikuti jooma hakkama. Mul käib see ka hoo kaupa, joon ja siis jääb soiku. See siis esimene. Teine võiks olla toidulaud korda- ilmselt on rasvu vähe kuna magusaisu on kallal. Seega rasvu menüüsse juurde ja kolmas? Tahaks kolm korda jooksma jõuda 🙂

  Vasta

Lisa kommentaar