Äkki siiski on kuskil valgus?

Tänane äratus oli 8.45, et kell 10.15 loengus olla. Loeng toimus suures auditooriumis ja see kord tundsin ennast täitsa tudengina. Aine oli tunnetuspsühholoogia ja käitumise regulatsioon. Tundub põnev, kuigi tänane oli üsna sissejuhatav ja natuke igav. Ilmselt oli selles süüdi ka õppejõud, kes ainet minu jaoks natuke ebahuvitavalt edasi andis. See oli ka tänase päeva ainuke loeng, seega olin 11.30 juba vaba. Kuna olemine polnud just eriti ergas, otsustasime Lindaga mõlemad koju ära minna.

Lebotasin vast tunnike arvuti taga, kui otsustasin, et peab ikka asjalik ka olema. Käisin ühes kirjastuses, et oma “lemmikaine” jaoks õpik osta. Otsustasin ostmise kasuks just sellepärast, et siis saan ma õpikusse mõningaid oma märkmeid teha vms, sest see on ikka kirves minu jaoks. Veel käisin dokumendipilte tegemas, üliõpilaspileti jaoks ning mööda ei saanud ma ka mõnest kaltsukast – natuke vedas ka, sain uue mõnusa kampsuni. Ja siis lonkisin (sõna otseses mõttes) ühikasse tagasi. Miks lonkisin? Käisin eile õhtul oma toiduvarusid täiendamas, otsustasin autoga kaugematesse poodidesse nagu Prisma ja Selver minna. Leidsin Prismast ilusad suvised platvormkingad 10 (!!) euro eest, muidugi ei saanud ma neid ostmata jätta. Kuna täna ilus oli, otsustasin need jalga panna. Kahjuks osutusid algselt väga mugavad jalanõud mitte nii mugavaks ja nüüd on mõlema jala peal mõnusad villid, aga pole hullu.

Tagasi jõudes tegin esimest korda omale miskit asjalikku süüa, õiget tudengitoitu ehk makarone. Aga toit on toit ja kõht sai igatahes täis. Peale mõningast mitte midagi tegemist, võttis Katre minuga ühendust ja ma ei peagi täna ühikas passima. Olgugi, et mul homme esimene loeng kell 8.15 on, natuke saan väljas ikka olla.

Tänased emotsioonid on natuke rõõmsamad ja on täitsa võimalik, et ma saan selle ülikooliga hakkama ka. Homme on natuke pikem päev ja õhtul kursaõdedega tutvumisõhtu – teadagi, mida see tähendab. Ehk jäävad homme näod ja nimed meelde ka. 🙂

Kuna kell on kohe pool kuus ja ma pean kell kaheksa valmis olema, on aeg end liigutama hakata.

Laura.

Lisa kommentaar