Alkohol

Oma elustiili muutusega olen ära lõpetanud ka alkoholi tarbimise. Mitte küll täielikult, sest aeg-ajalt valget veini ja mõnel sünnipäeval pokaali shampust kokkulöömiseks ikka võtan, aga seda tõesti väga minimaalselt.

Seda olen ma juba rõhutanud, et pean ennast seltskondlikuks inimeseks ja selleks, et end “käima saada” ei vaja ma alkoholi. Viimastel pidudel, kus ma käinud olen, küsiti minult ikka, et “miks sa ei joo” või “mis sul siis häda on”. Kas selleks, et mitte juua, peab midagi viga olema? Kas tänapäeval ongi nii, et kui sa ei joo, pole sa lahe?

Selleks, et mul lõbus oleks, ei vaja ma muud, kui õiget seltskonda ja head huumorit. Alkohol ei ole see, mis peo lahedaks teeb, ikka inimesed ja üritus ise on see, mis peost peo teeb.

Ma ei taha sellega muidugi öelda, et need, kes pidudel kangemat kraami tarbivad kuidagi halvemad oleks. Oi ei! See ongi igaühe enda valik, mida ja kas ta joob. Ma tahan lihtsalt südamele panne, et see, et mina ei joo, ei muuda mind kuidagi kehvemaks. Mu keha tänab mind ja mul on nii peo ajal kui ka järgmine päev hea olla.

Mis mind muidugi veel väga imestama paneb, on Eestimaa mehepojad. Selleks, et tüdrukule läheneda ja juttu teha, peab kindlasti promill sees olema. Kust see argus tuleb? Me pole ju üldse nii hirmsad, et kohe hammustama hakkaks, kui kaine peaga julged tere öelda. No ma ei tea, mulle tundub küll jutuajamine kaine inimesega palju põnevam, kui parajalt purjakil töllerdisega. Aga ma olen võibolla imelik kah..

Ja kõik kaalulangetajad… Alkohol on kurjast, ainult tühjad kalorid, mida endale sisse joote. Järgmine kord, kui sõbrannaga siidripudeli avate, mõelge ikka hästi järgi, kas teil on seda vaja. 🙂 Sidrunivesi on ka väga hea ja oii, kui häid alkoholivabasid kokteile on olemas.

Nii palju, kui mina kuulnud olen, ei meeldi meestele ka purjus naised!

Think about it..

Päikest,
Laura.

Lisa kommentaar