Asjad liiguvad õiges suunas

Kas teil on vahel selliseid päevi, kus kõik tundub nii hea ja ilus, et tahaks seda kõike teistega ka jagada?

Mul täna on selline tunne. Üldse on see nädal kuidagi hoopis teistmoodi hingamisega ja ma ise tunnen end üle pika aja elavana. Jah, elavana!

Tegelikult oli juba nädalavahetus mingisuguseks ärkamiseks. Vot mida võib üks hea koolitus teha, mida võib teha see, kui tunned, et jõudsid õigesse kohta. Ma tahan seda tunnet nüüd hästi kaua endas hoida ja loodan, et peadpidi enam ühtegi sügavasse auku ei kuku.

Eile käisin yin-joogat proovimas. Minu jaoks täiesti uudne kogemus ja justkui meditatsioon. Olgugi, et enda välja lülitamine on äärmiselt keeruline, mõjus see u tund aega väga värskendavalt. Yin joogas hoitakse poose vähemalt 2,5 minutit ja venitatakse liigeseid. Kui alguses poos sisse võtta, siis ei tunnegi ehk midagi, aga pikemalt hoides tunned liigestes selliste pinget ja venitust. Oli üks värskendav kogemus!

Kuna päev oli tegus olnud – hommikul trenn, päeval pildistamine ja õhtul jooga – vajusin eile juba veidi peale 22 magama. Tundub, et hakkab see talvisem režiim ka sisse tulema. Uni tuleb varem peale, sest väljas läheb varem pimedaks. Niimoodi olen ma sunnitud juba mitmendat õhtut üksinda magama minema, sest Jander ei arva minu uuest unerežiimist suurt midagi. 😀

Täna on sarnane päev esmaspäevaga – NTC ja oma trenn. Ootasin päeval rongi Balti jaamas nina päikse poole ja niii mõnus oli! Mul on Spotifyst üks eriti mõnus akustiline playlist leitud, mida just sellisel hetkel hea taustaks kuulata on. Päike annab heale enesetundele kindlasti palju juurde.

Homme lähen Tallinna ülikooli ühele seminarile, laupäeval Mihkel Rauda kuulama. Otsustasin yes-maniks hakata. Ehk olete seda filmi Jim Carrey’ga näinud? Ühesõnaga püüan kõiki võimalusi ära kasutada ja tihemini jah öelda. Nii saan rohkem kodust välja ja nagu näha, see mõjub mulle hästi. Ehk et olen nüüd tasapisi valmis rohkem pakkumisi vastu võtma ja kaitsvate koduseinte vahelt välja tulema. 🙂

Mul tuli väike mõte teha ka üks küsimused-vastused video/live/postitus. Ehk et kui teil on mulle ükskõik milliseid küsimusi, siis kirjutage kommentaaridesse või mulle niisama või facebooki lehele ja ma püüan kõigile vastata. PS! Jääme samas ikka nagu mõistlikeks, eks.

Nüüd ma igatahes ootan iga uut päeva, sest see lubab mul oma unistusi püüda ja tunda end kellenagi, kel päriselt ka väärtust on.

Ma tegelt ise ka ei usu, et nii positiivse postituse kirjutasin. Ja panete tähele, juba mitmes ilusamates nootides kirjatükk. Asi areneb. 🙂

PS! Emme lubas külla tulla ja kaalu omale võtta. 😀

Laura

Laura_street_veeb-18

Klõps: Maike Tubin
Let that sunshine hug you! 

6 kommentaari

Lisa kommentaar