BodyPumpist

Reisi postituseni on nii raske jõuda, lihtsalt pole olnud seda rahulikku hetke, kus kõik olulise kirja jõuaks panna. Aga selle nädala jooksul võiks asjaga hakkama ikka saada.

Üks põhjustest, miks mul justkui aega ei ole, on see, et.. MA KÄIN JÄLLE TRENNIS! 🙂

Mul õnnestus juuni alguses ühes Facebooki loosimises võita Arctic Spordi kuupääse, mida ma nüüd eilsest usinalt kasutama asusin. Minu üks ja kindel eesmärk oli nii palju BodyPumpi külastada, kui vähegi võimalik. On aeg end kätte võtta ja vaevanähtud litsentsiga midagi peale hakata, aga sellest lähemalt siis, kui õige aeg.

No vaat, kui rõõsa ja roosa hommikul kell 7. Padi on suht näkku kirjutatud. 😀

Eile astusin juba kell 7 hommikul ärevalt trennisaali, et 7.20 pumpimist alustada. Sättisin end ikka esimesse ritta, et oleks nii treenerit kui ennast hea jälgida. Tund aega saalis läks imekiiresti ja ma tundsin, kuidas lihased põlesid. That feeling!

Ega ma eile BP-ga ei piirdunud. Pärast väntasin veel rattaga 40 minutit otsa ja ujusin basseinis mõned otsad. Kui juba, siis juba!

Peale trenni olin suht loppis higikoll. Kummaline, aga ma tõesti nautisin iga higitilka, mis mööda keha alla voolas. Kuidas see oligi, et “sweat is fat crying”, las nutab! 😀

Hoolimata eilsest rapsimisest olin ka täna hommikul (nüüd küll juba kell 10) nagu viis kopikat saalis. P A R I M  T U N N E  M A A I L M A S kui sa oled endast kõik ja rohkemgi veel saali jätnud. Et natuke kardiot peale teha, kõndisin lindil 20 minutit mäkke.

See eelnev ongi põhjus, miks ma nii väga BP-d armastan. Ma näen ja tunnen, kuidas lihased teevad tööd, ma pingutan igakord ja ma näen oma pingutustel tulemusi. Kasvavad raskused on motiveerivad ja näha keha sealjuures paremasse toonusesse muutumas, on just see, mida ma tahan.

No pic no proof, eksole! 😀

Minu meelest tulevad BP-d järjepidevalt tehes üsna kiiresti tulemused ja on näha, kuidas keha parem välja näeb. Kunagi alustades nägin juba peale nelja nädalat, kuidas õlavöö ja käed ilusamad olid. Nüüd tahan neid ilusaid käsi ja õlgu tagasi.

Ma olen alati arvanud, et BP juures on oluline roll ka treeneril. Arcticus annab trenni Anre Matetski, kes on tõesti suurepärane. Ta ei lase sul alla anda, ta paneb sind pingutama ja motiveerib sind endast kõik andma, lõpuni välja. Seda üks treener mu meelest suutma peabki.

Oi, ma mäletan seda koolitust! Millised (vähemalt kümne millised) emotsioonid! 

Ma ei tea, kas mu kirjutatust paistab see elevus välja, aga no niiiii paganama hea on taas teha asja, mida päriselt ihkan. Ma ei pea otsima hommikuti mingit lisa motivatsiooni, et üles saada, sest ma lihtsalt nii väga tahangi trenni minna, et tõusen rõõmuga.

Homme puhkan (kuigi kardiot lähen vist ikka tegema) ja neljapäeva hommikul jälle!

Üks parimaid Facebooki võite, mida soovinud olen. 🙂

Muide, kuidas teil nende Facebooki loosimistega lood on? Ma siin katsetasin vahepeal ja püüdsin usinamalt neis osaleda ja hops, tuli päris mitu võitu järjest. On teil kellelgi ka vedanud? Mis on parimad võidud teie jaoks?

Pumped-up Laura

7 kommentaari

Lisa kommentaar