Esimest korda Mybeat’is ehk minu uus lemmik

Uuh, mu keha pole veel korralikult maha jahtunudki, aga juba tahstin kirjutama tulla.

Käisin täna esimest korda MyBeat’i trennis. MyFitnessi koduleht kirjeldab trenni niiviisi:

MyFitness kontseptsioon treening, milles kasutatakse trummipulkasid. Tunne ennast rockstaarina! Treeningus arendad koordinatsiooni ja vastupidavust hea muusika saatel. Treeningvahendina kasutatakse trummipulkasid rütmi löömiseks.

No ma tundsin end küll tõesti nagu rokkar! Kogu energia sai pulkadega välja elada ja keha tuli kõigega kaasa. Täiega mõnus tunne oli pulki vastu maad/matti jõuga rütmi saatel lüüa. Ja üldse olin ma nii kõva mutt, et otsustasin kätekõverdused päkkadel teha. Voh, mida üks hea trenn teha võib.

Mulle kohe väga-väga-väga-väga meeldis! Ma pole ammu trennist sellist emotsiooni saanud ja mu meelest peabki üks trenn kuhjaga just neid õnnehormoone andma. Isegi siis, kui keha on kutu, on ikka nii kuradima hea olla! Ma helistasin põhimõtteliselt kohe peale trenni Jandrile, et talle ka KOHE öelda, kui lahe trenn oli!

Ma leidsin kindlasti omale uue lemmiku!

Treener (tsau Karoliina) hoiatas, et kaks päeva on seljalihased valusad. Well, mul annavad juba praegu tunda. 😀 Ma ei tea, mis ma homme-ülehomme teen, jalad ilmselt annavad ka märku, et päris rets oli.

Ma tegelikult tahakski treenerit ka siinkohal kiita. Trenn on mega kiire, lood väga tempokad ja koreograafia mu meelest suht keeruline. Just juhendamiseks keeruline. Trenni mõttes sobib see minu arvates kõigile – jõuab aru saada küll, mida tegema peab. Pluss noh, Karoliina rokkis ise seal saali ees ka ikka sajaga! Nii kift oli!

Ja kui mul tavalisel kardiotrennidega on selline so-so suhe, siis see on just see õige. Ei teki kordagi suremise tunnet, aga samas oled kogu aeg mõnusas hoos.

Nii et kes uue trennihooaja alguses omale mõnd lahedat trenni otsib, siis MyFitness ja MyBeat it is!

beat_770x300

Pilt pärit SIIT (link).

Laura

2 kommentaari

  • Julia

    5. sept. 2017 at 10:14

    Tundub äge! Kas sa jumpingut oled ka proovinud. Mina – absoluutselt ebasportlik inimene – olen nüüd kevadest alates käinud. Mulle istuvadki sellised trennid, mis nagu fun-id ka. See trummivärk tundub fun 🙂

    Vasta

Lisa kommentaar