Hädapätaka päevaraamat

No tõesti, millal see kõik läbi saab?

Olen sel nädalal üsna rivist väljas. Vaevlen selliste peavalude käes, et täna oli reaalselt püsti seismine piin. Eile käisin arsti juures ja sain rohud peale, aga ega ühe päevaga siis kohe asi korda ei saa. Loodame, et uue nädala alguseks olen tagasi rajal.

Teisipäeval oli näiteks niiii ilus ilm, et see lausa karjus jooksmise järele. Ma polegi veel saanud pulsikella trenniolukorras testida ja ma nii väga tahaksin seda juba teha. No ja kurjam, suvevorm vajab tegemist.

Toitumise osas on üsna korralik nädal. Esitasin omale jälle väljakutse pidada 7 päeva magusa ja rämpsu vabalt vastu. Lisaks püüan näksimisest hoiduda. Siiani olen rajal!

Aga see tervise värk ajab mind tõsiselt närvi. Ma olin kindel, et peale mandlioppi on igasuguste tervisehädadega ühel pool. Eks laste keskel töötamine soodustab ka haigestumist, levib ju igasuguseid pisikuid.  Praegugi meil klassis mingi pisik sees, puudujaid palju.

Kuidas teie end tervena hoiate? On teil ehk mingi kindel rutiin selle jaoks? Või kindel asi, mida iga päev teete? 

Ma tean, et trenni tegemine ja tervislik olemine aitab tegelikult ka tervena püsida, aga ometi just siis, kui ma olen omadega täiega mäel, olen jälle haige.

Eile ootas mind aga Omniva automaadis pakk. Sain end ka natuke “ilublogijana” tunda, sest mulle saadeti juuksehooldusvahendid, mida testida. Sest nii uskumatu kui see ka pole, tervise ja spordiblogija ju ka ometi peseb juukseid. 😀 Vahel ehk isegi rohkemgi, kui “tavaline” inimene, sest igapäevast higistamist on ju rohkem. Hihii! 🙂

Ja blogi Facebooki lehel on õigepea 500 meeldimist täitumas. Kui sa pole sinna veel oma pöialt pannud, siis nüüd on see aeg. See tähendab mulle palju! 🙂

Ma ei hakka postitust enam pikemaks venitama. Tuli teine selline hüplev lobapostitus.

Tuleb veel üks tööpäev üle elada ja jälle on nädalavahetus, hurraa!!

Olge tublid!
Laura.

CQsLgbTWwAAcj94

10 kommentaari

 • Kristel

  31. märts 2016 at 07:25

  Mind ilmselt on küll ka õnnistatud hea tugeva süsteemiga, (kuus aastat haigusevaba and counting), aga mis mulle tundub, et aitab kõige paremini – D-vitamiin, hea uni ja mõõdukas trenn. Tervislik toit aitab enesetundele kaasa, aga muidu haigestumisele pole mõju märganud. Uni ja puhkus sellest vb isegi kõige olulisemad, vähemalt mulle tundub.
  Kuigi jah, mina ei tööta ka väikeste pisikumasinate keskel, selline kogemus puudub.
  Ole vapper!

  Vasta
  • Laura

   1. apr. 2016 at 04:35

   Hakkasingi sellest nädalast D-vitamiini võtma, tundus hea mõte. Unega mul õnneks ka probleeme pole, jälgin, et iga öö ikka 8 tundi täis magada saaksin.

   Olen vapper, aitäh sulle! 🙂

   Vasta
 • Helen

  31. märts 2016 at 09:54

  Mustsõstrad on saladus!! 😀 Päriselt ka seal maks palju c-vitamiini..rohkem kui sidrunis. Ja pool 10 voodisse! hea uni kõige alus! ja naerata! 🙂

  Vasta
  • Laura

   1. apr. 2016 at 04:36

   Ohoh, peab siis suvel ikka emale appi marju korjama minema, nii saab osa marju omale nillida. 😀
   Unega on mul head lood, lähengi 21-22 vahel voodisse ja hiljemalt 22 magan, ja alati püüan 8 tundi täis saada. 🙂
   Naeratada püüan ka rohkem, positiivne meel vist on ka oluline! 🙂

   Vasta
 • ka Helen

  1. apr. 2016 at 08:50

  Mul jäi ka eile trenn kohutava peavalu pärast ära. Haige olemisega tundub mul sel aastal olevat nii, et iga kuu on õnnestunud ca nädal selline hädine olla. Kui korra jääd, siis on terve talv hooleta. Muidu võtan D-vitamiini ja kui igasuguse kräpiga ise oma organismi ei nõrgesta, siis püsib enam-vähem jalgel. (Muide C-vitamiini võlutoime lükati teadlaste poolt hiljaaegu ümber). Aga ega see suvi ka enam väga kaugel ei ole – me lapsega loeme juba päevi ja teeme paari nädala pärast kiire soojema maa reisi otsa, et end enne kooliaasta lõppu veidi laadida.

  Vasta
  • Laura

   1. apr. 2016 at 04:42

   D-vitamiini hakkasin sellest nädalast võtma, ehk natuke aitab. Minul ikka ka see talv nii vahelduva eduga suht tõbiselt läinud. Loodan, et see haigus on nüüd viimane ja saab kevadele ikkagi lõpuks tervena vastu minna.
   Olge tublid ja mõnusat reisi! 🙂

   Vasta

Lisa kommentaar