Kõht on pekkis

No täitsa nukker värk. Ei saa kuidagi seda kõhukest eest ära. See nädal olen toitumisega üsna hästi hakkama saanud, aga kõht on ikka punnis.

Mingi hetk samamoodi toitudes olid mul juba kõhulihased näha, nüüd on sangad jälle platsis. Nii vastik. Miks?? Keha ei tee üldse koostööd.

Ma olen muidu tubli ja kaalu peale pole enam ammu astunud, sest ma tean, et ega sealt mingit muutust oodata pole. Lisaks olen ma ju kaks nädalat korralikult jõutrenni teinud ja lihased kasvavad. Ehk et keha ilmselt muutub, aga kaalunumber mitte, nii et parem olen kaalu osas teadmatuses.

Olen selle kahe nädalaga oma raskusi BP-s parandanud. Kükke teen nüüd 20 kg, alustasin 10ga ja tundus, et esmaspäeval võiks selle 5 kilo veel juurde panna. Nagu vanad head ajad, kui end tugevana tundsin. Kõikides teistes lugudes ka raskused juures. Triitsepsiloos suudan ülepea surumised nüüd ikka kõik 5 kg kettaga teha. Kangile ei julge juurde panna miskipärast, aga võiks (ja peaks). Biitsepsile pole ka palju juurde pannud, kas 5 kilone kang või 2x3kg hantlid. Õlgades 2 kg hantlid lendamiseks ja 5kg kang surumisteks, mida ma jaksangi kõik kaasa teha!!!

Jälle üks neist põhjustest, miks ma BP-d armastan. Näen oma võimetes juba kahe nädalaga muutusi. Aga endiselt rõhutan, et tehnika on seal niiii oluline! Pigem tee kergema kangiga, aga korrektse tehnikaga. Oii, kui valusaid asju ma näinud olen. 🙁

Kutsusin Gerda ka endaga trenni. Tema päris esimene pumpi kogemus. Ma loodan, et ta kirjutab sellest õigepea. Peale pumpi kõndisime veel lindil mäkke, harjutasime natuke tehnikat ja ujusime (loe: jooksime) basseinis. Eriti rõõmus olin ma selle üle, kui Gerda mu juhendamise oskust kiitis ja teatas, et sobiksin hästi personaaltreeneriks. Wiiii, kui tore! 🙂

Ah, tegelt tulin ju oma kõhust kirjutama ja jõudsin otsapidi ikka pumpini. 😀

Ühesõnaga, tahaks sellest kõhust lahti saada. Kuidas ometi??

Muide, reede on ja ma isegi lähen täna õhtul välja. Miks peab ilma aga just siis nii kole olema, pean end jälle sisse pakkima, et vihmale mitte alla jääda.

Astusime Arcticusse sisse umbes 6.55 ja lahkusime 10.48, päeva aktiivsus selleks ajaks 165%. 😀

Laura

Lisa kommentaar