Kuidas end iga ilmaga motiveerida?

Ma ei tea, kuidas teiega, aga ilm määrab väga palju minu tegutsemistahet. Need pimedad ja sombused novembripäevad ei mõjunud kuidagi hästi ja soov midagi teha oli suur null.

Nii nagu kõik teised, tahan ka mina uuel aastal rohkem liikuda, kilomeetreid koguda.

Meil on üks mõnus sõprade seltskond, kes kõik on liikumisele avatud. Mõni on aktiivsem ja mõni vähem aktiivne, aga jutu järgi soovivad kõik rohkem treenida.

Ühise mõttena sai Endomondosse challenge tehtud. Aasta jooksul püüame kõndimise ja jooksmisega koguda võimalikult palju kilomeetreid. Kel neid aasta lõpus kõige rohkem, saab omale au ja kuulsuse.

Ma pean ütlema, et just see challenge on toast välja saamise palju kergemaks teinud. Laupäeval oli ju näiteks -16 kraadi ja meie kõndisime H.-ga natuke üle 10 km maha. Ja täitsa ellu jäime ja paganama mõnus oli!

12463634_1169667969711738_2016128285_n

Ise veel mõtlesime, et ega pühapäeval küll ei viitsi minna. Aga muidugi läksime. 😀

Ja kui keegi meie kambast ähvardab hommikujooksule minna, tekib tahtmine ka minna või lausa kohe püksid jalga panna ja uksest välja lennata.

Ma olen oma loomult väga võitlushimuline, nii et saab väga pingeline olema. 😀

Seega, ajage oma sõpruskond kokku ja tehke sama. Uskuge mind, see on hea võimalus, kuidas end ükskõik missuguse (ja kui külma) ilmaga toast välja ajada.

Meie igatahes läheme täna ka kõndima.

Nii väga ootan, et jooksma saaks juba hakata. Köha on aga nii jamps, et ei saa veel. Kolmapäeval lähen röntgenisse ja kuuleb, mis värk on.

Igatahes.. õuee!

Laura.

Täna on uue aasta neljas päev, loodame, et see entusiasm kestab ikka pikalt. 😀

6 kommentaari

 • varikasblog

  4. jaan. 2016 at 10:59

  Nii lahe idee (Y). Mind utsitaks täiega selline ettevõtmine liikuma, mitte et ma praegu üldse ei liiguks 😀 Kahjuks mul siin uues koduriigis tuttavaid megapalju veel pole ja enamused on töökaaslased, kellest liialdamata, olen mina ainuke, kes üldse trenni teeb. Jalutamas käime mehega ka iga ilmaga 😉

  Vasta
  • Laura

   6. jaan. 2016 at 07:05

   On, eks! 🙂
   Siis tuleb sul leida mingi muu challenge, mis tundub sulle motiveeriv! Siis muutub liikumine veel eriti hasartseks.

   Vasta

Lisa kommentaar