Ma olen nii rõõmus!

Reedel oli praktiline eksam ja ma tegin selle ära! Hurraaaaaaa!

Kui veel neljapäeva õhtul ma väga ei pabistanud, siis reedel ärkasin küll suure ärevusega ja no eksami ajaks oli pulss laes ja jalad värisesid. Ilmselgelt polnud muretsemiseks põhjust ja eksam läks väga hästi.

Olen enda üle tegelikult täitsa uhke. Viisin alustatu lõpule ega lasknud hirmul või millelgi muul asja pooleli jätta. Nüüd patsutan endale õlale ja saan ilma igasuguse kõhkluseta öelda, et ma tõesti olen treener.

Peale seda, kui oma rõõmu reedel ka instagramis jagasin, sain nii palju positiivset tagasisidet. See teadmine, et mina võin kedagi inspireerida ja kellelegi eeskujuks olla, on imetore. Ma olen hetkel oma tegemistes selles kohas, kus ma enam ei karda, mis edasi saab, kõik lihtsalt loksub ise paika. Ja ma tahan teisi ka julgustada suuremalt unistama, rohkem riskima ja päriselt elama! See on hiiglama lahe, kui saad päriselt seda teha, mis südame kiiremini põksuma paneb.

Tegelikult on alati nii, et iga asi on millekski hea, ka need rasked hetked on vajalikud, et siis jälle õnnestumistest rohkem rõõmu tunda. Ma tean, et see kõik on väga klišee, aga no nii lihtsalt on. Kõik juhtub põhjusega. Mina olen mööda ämbreid ja auke kolistades õigesse kohta jõudnud. Vastikud on need augud olnud, aga seda suurem on minu uhkus, et ma ikkagi kordagi alla ei andnud ja unistuste poole edasi ronisin.

Alanud nädal on igatahes väga kiire tulemas. Täna annan kaks trenni jutti ja siis saan lõpuks sõbranna trenni minna, kuhu ma juba nii kaua olen tahtnud jõuda, aga kuidagi pole sobinud. Homme ootab ühe projekti osas kokku saamine ja siis vähemalt üks trenn juhendada. Kolmapäeval on koolituste päev ja nädala lõpus loodetavasti veel trenne.

Treeneri tööaeg on igatahes väga kaootiline, eriti asendustreeneri oma, kes väga pikalt ette ei teagi, millal kuhu vurama peab. Aga praegu on lahe!

Ega mul vist rohkem polegi lisada miskit. Tahtsin lihtsalt oma rõõmu jagada!

Tõsta käsi, kui ka sulle unistada meeldib! Veel enam – kui ka sina julged oma unistuste nimel vaeva näha, riskida ja mugavustsoonist välja astuda. 🙂 

Laura

 

6 kommentaari

Lisa kommentaar