Meid on kolm!

Tere, armas blogipesa! 

Ma tahan teile kedagi tutvustada.

Tema on Bert, meie pisikene 2-kuune corgibeebi! 


Bert jõudis meie juurde reede õhtul. Hetkel tahab ta veel palju tähelepanu. Talle meeldib mängida ja mürada, mis väsitab nii teda kui meid. Sel ajal, kui Bert puhkab, saan ka ise veits hinge tõmmata. Lisaks on uneaeg ainuke hetk, kus ta paigal on ja kuna ta magab niii armsasti, siis ma ikka klõpsutan päris palju pilte. 😀  Praegu tuleb temaga ka palju väljas käia, et ta võimalikult ruttu selgeks saaks, kus oma hädad tegema peab. Ta on tegelikult üsna viisakas poiss, aga mänguhoos juhtub ikka õnnetusi ka.

Praegu me alles harjume uue elukorraldusega ja sellepärast ei ole mul ka aega olnud, et omi asju ajada. Seda siin kirjutades piilun muudkui Berdukest, kes end jälle nii armsalt magama on sättinud, varsti peaks ta juba ärkama ka.

Esimene uni uues kodus. Siilipoiss kaisus, et saaksime igal järgneval kuul samasuguse pildi teha ja tema kasvu võrrelda. Minu meelest on ta juba praegu suurem kui siin pildil. 

Igatahes oli Bert väga-väga oodatud, kohe nii väga, et kui me reedel temaga koos autosse istusime ja kodu poole sõitma asusime, hakkasin ma nutma. Niii õnnelik olen! Kuhjame ta armastuse ja hoolitsusega üle, sest tema pakub meile juba praegu nii palju rõõmu ja teeb halval päeval enesetunde paremaks.

Alustasin selle postitusega juba eile, aga ikka ei jõudnud lõpuni, sest Bert ärkas ja noh, siis hakkas kogu trall otsast peale ja lõpuks pidin ise juba trenni andma minema. Õhtuks oli nii väsinud, et jäin juba 21.30 diivanile magama. Raske on see lapsevanema elu. 😀

Minu lemmikud poisid!

Kuidas üks pisikene loomakene niiii  ruttu südamesse pugeda saab! Siiani veidi uskumatu, et ta meil olemas on ja et me teda liiga kaua ootama ei pidanud.

Bertsi tegemistel saab silma peal hoida tema päris oma instagramikontol (et ma oma kontot ära ei ummistaks :D) – @corgibert

Ma ei julge lubada, millal jälle kirjutama jõuan. Isegi trenni on raske jõuda praegu. Aga üldiselt on ikkagi huvitavaid asju toimunud ja toimumas, nii et ma pean ikka neist üks päev siia lobisema tulema. 🙂

Seniks aga tsaupakaa!

Laura

13 kommentaari

Lisa kommentaar