Minipuhkus Georg Ots SPA-s

Jander puhkas suvel ainult need kaks nädalat, mil New Yorgis käisime. Kuna meil suvel mingeid muid suuri plaane polnud, saime kõik oma suvetegemised nädalavahetustel tehtud, seega kõik sujus.

Küll aga plaanisime septembrisse üht mõnusat kahekesi olemise nädalat. Tahtsime oma esimest aastapäevakest tähistada ja leppisime kokku, et veedame selle spaas.

Ma polnud ammu Saaremaal käinud ja sealsest GO SPA-st olin ainult head kuulnud, mismõttu otsustasime, et just sinna suuna võtamegi. Kuna sõit on üsna pikk, oli kindel plaan vähemalt kaheks ööks jääda. Leidsin sobiva paketi ning sel teisipäeval me oma minipuhkust alustasimegi.

Spaasse jõudsime tund enne check-ini, kuid tuba oli valmis ja saime end mõnusasti sisse seada. Tuba oli üsna tavaline, ei midagi ülemäära uhket, kuid vaade toaaknast ja rõdult oli selle eest väga ilus. Iga päev oli merel erinev seis, vahepeal säras päike tuppa, vahepeal ladistas vihma. Tuppa oli sätitud roosiõisi ja hiljem toodi veel ka käsitöökomme. Ikka max romantikapakett, hihii.

20170919_142156

Hotellituba

Tegime kiire poetiiru, et õhtuks nosimist osta ja läksime siis kohe basseine avastama. Kokku oli spaaosas kolm basseini, millest üks oli õuebassein. Lisaks mullivann, aurusaun ja kahe erineva temperatuuriga tavasaunad. Õhtul ootas meid aga 90-minutiline jalgadehoolitsus. Istusime kõrvuti toolides, nautisime vaadet, vahepeal vist isegi tukkusime mõlemad ja lasime end mudida.

Järgmisel hommikul (ehk meie tähtpäeval) saime hommikusöögi voodisse. Mm, kui mõnus oli hommikumantlis voodis lebada ja süüa. Peale mõningast seedimist läksime jälle ujuma ja veetsime pea kolm tundi vees. Sel kellaajal (12-15ni) polnud üldse rahvast ja saime täitsa kahekesi kõike nautida. Möllasime basseinis, mõnulesime mullivannis ja jõime lebotades jäätisekokteili. No mis on elul viga, eksole.

20170920_100216

Unine spaataja hommikusöögiga voodis

Edasi ootas meid aga romantiline roosiõievann ja duaalmassaaž. Vanni kõrvale oli asetatud puuviljavaagen ja vahuvein. Saime tund aega küünlavalguses lõõgastuda, ilusaid mõtteid mõelda ja teineteise seltskonda nautida. 75 minutit kestnud massaaž oli täpp i-l. Kõik kohad muditi üle, oii kui mõnus! Ainuke jama, et just siis ei suutnud ma oma peakest välja lülitada ja ikka kippusid mingid muremõtted pähe. Pean veel harjutama seda täielikku lõõgastumist ja peale restardi tegemist.

Peale massaaži tegime ühe mõnusa power-napi ja seadsime end õhtusöögiks valmis. Meile oli kaetud romantiline lauake roosiõielehtedega. (Olete ikka aru saanud, et meil oli maxxlevel rõumääns puhkus :D)  Kogu õhtusöök oli väga maitsev, kuid erilist kiitust väärivad just pearoad. Mina sõin seafileed suitsutatud mustikamopi ja karulaugu-kartulipüreega ja Jander võttis madalküpsetatud vasikakarree röstitud juurviljadega. Mõlemad lihad olid niiiii head! Jandri vasikakarre lihtsalt sulas suus ja minu sealiha oli koos mustikakastmega nii maitsev, et ma vist vähemalt 100x korrutasin, kui hea see on. Ma tavaliselt ei vaimustu toitudest nii väga, aga no see oli tõesti üks väga maitsev õhtusöök.

20170920_174625

Vaade rõdult

Arutasime õhtusöögi ajal maailma asju, pidasime tulevikuplaane, meenutasime tehtut ja noh, mina tahtsin seal suurest rõõmust vahepeal lausa pisaraid valada. No nii ilus ja tore ja nunnu ja romantiline oli kogu see värk. On olnud üks ütlemata ilus ühine aasta!

Viimasel päeval käisime veel peale hommikusööki suplemas ja asusime siis teele. Pakett lubas meil tegelikult hotellis olla lausa kella 16ni, aga tundsime, et võib juba kodupoole asuda küll.

Hoidsin need kolm päeva tahtlikult telefonist eemale. Vastasin vaid mõnele sõbrannale ja seda ka stiilis “puhkan, mind ei ole”. Ka pilte ei teinud ülemäära ja sotsiaalmeediast hoidsin heaga eemale. Ja teate mis? Niiii rahulik oli! Püüan nüüd kodus olles ka vähem telefonis scrollida ja rohkem tähtsate asjadega tegeleda.

IMG_7907

Love you to the Moon and back!

Me jäime igatahes oma väikese puhkusega rahule. Vahel on vaja lihtsalt aeg maha võtta, lõõgastuda ja kõige kallimaga kõige puhtamat kvaliteetaega veeta. 🙂 Mul on muus elus olnud üks üsna niru aasta, kuid selle eest on armastusega kõige paremad lood!

Vaatan nüüd, et tuli teine täitsa pikk postitus. 😀 Tegelt tahtsin lihtsalt väikse kokkuvõtte teha, aga ikka kirjutasin päris detailselt. Oo well, vähemalt saan siis ise hiljem meenutada.

Kes veel GOSPA-s käinud on? Kuidas meeldis?

Laura

4 kommentaari

Lisa kommentaar