Nädalavahetuse mõtted

Täna on üks hästi mõnus päev olnud. Bert ärkab meil viimasel ajal nagu kellavärk 8-8.30 vahel ja ajab mind ka üles. Ilmselt hakkab tal lihtsalt igav ja siis käib voodi kõrval nuuksumas, sest põit suudab ta tegelikult väga edukalt kinni hoida. Kuna ma aga õhtuti üsna vara ja normaalsel ajal magama lähen, siis on 8.30 tegelikult täiesti sobilik aeg üles tõusmiseks.

Jander ärkas ka varsti peale mind ja siis läksime koos trenni. Mina tegin jõusaalis küll vähe, natuke lindi peal mäkkekõndi ja siis füsio-harjutusi. Pärast käisin veel ujumas (ja päriselt ujusin) ja no nii hea oli olla. Tegime väikse tiiru Roccas ja sõitsime siis mu vanemate juurde. Väike grill ja chill, päike ja kevad. Nii mõnus!

Õhtul olen mõnusalt teleka ees vedelenud ja kv.ee-s majakuulutusi uurinud. Ma teen seda põhimõtteliselt iga päev, sest igapäevaga tekib nii suur soov oma aia järele. Mitte isegi sellepärast, et endal oleks mõnus vaid Bert nii naudib ringi rallimist ja vabalt jooksmist ja nii tore oleks, kui lapsel oleks ka oma aed liivakasti ja kiigu ja batuudiga. Selline idülli värk noh!

Eks unistada muidugi võib, aga ega me täpselt ei tea, kas ja kui palju pank meile laenu annaks ja mis meie variandid üldse on. Aga nii-nii loodan, et see päris “oma” jõuab meieni ikkagi pigem varem kui hiljem. Huvitav oleks iseenesest lugeda, kas ja kuidas teie oma majadeni jõudnud olete. Korteriost läks meil nii kiiresti, ootamatult ja toimus tegelikult kõige õigemal ajal, maja tundub aga ikkagi next level.

Natuke tahaks ikka viriseda ka. Mul selle nädalaga sai rasedusest siiber. Tahaks juba beebit. Olen siin ikka oma maovaludega võidelnud ja no see ei ole tore. Lisaks sümfüüsivalu, paistes jalad, vigane selg, kõrvetised. No ei jaksa! Teisipäeval vaatasime perekoolis sünnitusvideosid ka ja selle asemel, et hirmust kangeks tõmmata, tekkis mul hoopis täiega soov see asi lihtsalt ära teha. Muidugi ma mõistan ja samal ajal silitan kõhtu, et beebi ikka veel kasvaks ja tuleks õigel ajal, aga noh, saate aru küll – raske on!

Sidenote: ma tahan kindlasti Perekoolist eraldi postituse teha. Sünnitamisest, oma soovidest ja hirmudest ka kindlasti ja rasedate trennide postitus ootab ka kirjutamist.

Juuksurisse on vaja minna! Sain instas häid mõtteid ja kuna meil aprillis pildistamine ka ees, siis on vaja end lõpuks korda teha. Sellega seoses – mul oleks vaja ilusat kleiti ootuse pildistamiseks. Soovitage, kust saab hea hinnaga osta või laenutada ilusat pikka kleiti? Ma vist olen isegi nii rebel, et selleks pildistamiseks tahaks profilt meiki ja soengut ka, et oleks ikka kogu kupatus. 😀 Endiselt olen niii rõõmus ja tänulik, et meil Jandri õde on, kes põhimõtteliselt meie ihufotograaf on!

Nüüd said vist mõtted otsa. Tuligi täitsa niisama lobisemise tuju ja kõik need üksikud mõtted poleks terviklikke postitusi kokku andnud, seega saigi selline segapudru kirjutis.

Loodan, et teil on mõnus nädalavahetus käsil. Tulge rääkige siis kommentaarides kaasa, eks. 🙂

Laura

Täna 30+4

One Comment

  • Sally

    30. märts 2019 at 10:49

    Mul on kaks pikka kleiti (milles end ka pildistada olen mõlema rasedusega lasknud). Üks roosa ja teine must. Kui tunned huvi, siis kirjuta mulle, me ei tohiks just eriti kaugel üksteisest elada 🙂 Ja muidu…pea vastu! Hullem alles ootab ees (viimased nädalad on mumst kõige hullemad üldse :D)

    Vasta

Lisa kommentaar