“Spring is the time of plans and projects.”

Neljapäeva õhtu juba käes ja homme saab koju.

Viimased päevad on üsna kiiresti möödunud.

Teisipäeval oli esimene fitness aeroobika kursuse praktikum. Võtsin selle omale vabaaineks. Kaks korda nädalas tasuta trenn. Õhtul käisin Kristinaga väljas. Tema on see megalahe inimene, kellega Studenttouri miitingul kohtusin ja kes mind suveplaanide tegemisel aitab. Täitsa nagu minu tüüpi inimene, nalja nabani. Ja kui keegi teist tahab natukene head teha, otsige facebookist üles selline leht nagu “Saame kokku”. Tegemist on MTÜga, mille Kristina on käima lükanud ja minu meelest on tegemist väga tänuväärse ettevõtmisega.

Ei tea millega ma need head inimesed kõik ära teeninud olen?

Kolmapäev hakkas juba kell 6. Vaatluspraktika raames külastasime Tartu Emajõe kooli, mis on mõeldud pimedatele ja vaegnägijatele. Väga kasulik käik. Lisaks tundide vaatlemisele, õppisime punktkirja. Mulle väga meeldis. Peale seda oli meil veel viis tundi eripedagoogika aluseid. Surm! Õhtul käisin Katrega Tartu Comedy night’il. Väga meeleolukas oli. 🙂

Tänane algas mõistlikul ajal, kaks loengut ja päev õhtas. Hiljem kavatseme Angela ja Piretiga välja minna. Eks paistab, mis õhtu toob.

Pühapäeval õnnestub mul ehk Siiriga kokku saada. Me pole sada aastat näinud ja kui siis ükskord plaani võtame, et jah, peaks kokku saama, siis on ühise vaba aja leidmine täielik katsumus. Tundub, et pühapäeval siiski õnnestub, sest meil on kindlasti palju rääkida ja muljetada. Saadan läbi blogi Siirile ühed suuuured, mummulised ja eriti rõõmsad tervitused! 🙂

Miskipärast tuleb see trükkimine nii vaevaliselt. Väsimus võtab iga päevaga aina rohkem võimust ja kevadootus suureneb iga minutiga. Oeh..

Päikest südamesse,
Laura.

“Don’t leave something good to see if you can find better, because once you realize you had the best, the best may have found the better.”

Lisa kommentaar