Sunniviisiliselt trenni

Ma ei valeta, kui ütlen, et sügismasendus on mu enda rüppe haaranud ja hirmus raske on praegu toimetada. Olen kogu aeg uimane ja väsinud ning hea meelega veedaksin kogu vaba aja ainult teki all.

Ometi ei ole selline magan-söön-magan eluviis kuidagipidi võimalik ja tuleb end vähemalt tööle vedada. Peale tööd olen alati veel rohkem läbi ja siis algab alles tõeline võitlus iseendaga.

Mul on endiselt hirmus hea meel, et Spartasse võrkpalli läksin, sest mulle tõesti väga-väga meeldib seal. Täna oleks ma aga peaaegu minemata jätnud. Tulin umbes 14 paiku töölt, tegin süüa, sõin ja jäin diivanile magama. Panin omale ka äratuse, et trenni päris maha ei magaks. Kui äratus u 45-minuti pärast helises, oli rammestus veel hullem. No absoluutselt ei suutnud end üles ajada. Põlved on mul ka hellad praegu, eile lõi vahepeal mingi eriti hullu valu sisse. Seega hakkasin vabandusi otsima – põlved valutavad, ma olen väsinud, ma peaks tööd tegema, ma peaks BP kava selgeks õppima. Ja ma olingi viimase minutini diivanil.

Siis saatsin vabandused kukele, mõtlesin, kui lõbus ja mõnus trennis on ja kui hea enesetunne peale trenni on, panin end turbokiirusel valmis ja läksin!

No ja trennis oligi ülimõnus! Praegu olen küll diivanil lebos, aga see väsimus on hoopis teine. See on selline rahulolev väsimus – ma liigutasin ennast ja tegin enda heaks midagi! Yay!

Jätke siis meelde, et vabanduste otsimine võib küll hirmus kerge olla, kuid rahulolu peale trenni on sada korda parem! 

Vahel peabki end korralikult tagant sundima, et tulemusteni jõuaks.

Olen tasapisi söömisega ka järje peal. Väikesed võidud iga päev – tegin täna lõunaks korraliku söögi, mitte ei nokkinud suvalisi asju nagu viimasel ajal tihti juhtus. Peale trenni samuti korralik söök. 🙂

Minu juhendatavad trennid esmaspäeviti lähevad ka täitsa mõnusasti. Nädalavahetusel lähen koolitan end ja loodan siis veel lahedamaid trenne teha. 😉

Ma tean, et olen oma kaootilise blogimisega ilmselt üsna palju lugejaid kaotanud, aga mul on hea meel, kui keegigi siit midagi leiab ja mulle kaasa elab.

Laura

PS! Käimas on mu sünnipäevanädal! Esimese kingituse sain juba eile kätte. Sain omale Nutribulleti, mida ma juba nii kaua nillinud oled. Tähelepanelik kaaslane mul, I must say. 

PSS! Kes loeb kokku, mitu korda ma selles postituses sõna “trenn” kasutasin? 😀 Wayyyy tooo much. 😀

5 kommentaari

 • Mari

  23. nov. 2016 at 08:39

  Sa pole oma sügismasendusega ainuke. Ma ainult virisen ja jonnin ja tahaks kogu ülejäänud elu veeta veiniga teki all kassides. Praktilistel kaalutlustel pole see võimalik, aga tahaks ikka 😀 Soovitan apteegist vaadata Berocca Plus lahustuvaid tablette (rohelises pakis, vist oli 5 euri kanti), mis sisaldab erinevaid B-vitamiine. Ma olen 3 päeva joonud seda lahust ja oluliselt elusam on olemine.

  Lisaks, kunagi kahel kohal töötades uurisin infot unetsüklite jms kohta, et töö vahel magada saaks. Loogika peaks olema see, et kui tahad mingi uinaku vahepeal kuskile teha, siis see peaks olema 1,5h pikk. Et sellisel juhul on inimesel kõige kergem ärgata ja puhkab maksimaalselt välja. Mul igaljuhul toimis, võid katsetada kui teinekord töö-trenni vahel vms rohkem aega on.

  Vasta
 • Hellu

  20. dets. 2016 at 07:42

  Pean t6dema, et ka mina m6tlesin alguses et ” juba uus kutt?”, siis aga j6udis kohale, et tegelikult aega nii palju mo”o”da lennanud (k2isin kontrollisisn facebookist ka, 8le nelja kuu juba lahkuminekust mo”o”das). Ja teise asjana kuidagi clickis, et isegi kui ainult 2 p2eva oleks mo”o”das, siis see poleks ikka minu asi 😀
  Kuna sa viimasel ajal just eriti palju bloginud ei ole, ning ka mujal ei ole uus noormees eriti figureerinud, siis v6ib lugejatele (sh minule) t6esti mulje j22da et ta tekkis 8leo”o” ja kohe vaja leivad 8hte kappi l8kata, aga nagu o”eldud, pole minu asi.

  Mis siin eelmise kommenteerija poolt toodud voodi jahtumisse puutub, siis t2nases maailmas ei peaks 8ldse uudis olema, et inimestele meeldib seksida ja lohistatakse ka puht sellel eesm2rgil mehi koju. Kui aga inimesed juba suhtes on ja t6en2oliselt ka voodit jagavad, siis miks nad kokku kolida ja siis seda 8hte voodit jagada? Njaaa, soovitan sul ka mees voodisse rebida ning oma voodi ka kuumaks k8tta, siis ei tule seda kadeduseussi teiste sooja voodi p2rast.

  Vasta

Lisa kommentaar