Täiskasvanu rõõmud

Nii kummaline kui seda ka kirjutada poleks, lähen ma järgmisel nädalal tööle. Võinoh, töö juurde vähemalt.

Praegu olen ma selline korralik närvipundar, sest minu ees on suur teadmatus ja see on üks asi mida ma kardan – teadmatus. Ma pole päris kindel, mis saama hakkab, kuidas ma hakkama saan ja kas ma ikka olen õiged valikud teinud. Aga ma olen valmis proovima.

Korteriotsingud on hetkel seal maal, et mul on võimalik oktoobrist alates üht korterit üürida küll. See aga tähendab, et ma pean veel septembrikuu vanematekodus elama, mis minu algsete plaanidega üldse kokku ei lähe. Aga ega mul paremat variant hetkel võtta pole ja noh, mulle väga meeldib see korter.

Aga ma poleks uskunud, et ühe väikelinna üürikorterite hinnad on võrdväärsed Tallinna kesklinnaga. Üldse on vähe kortereid pakkumises ja kui ka uus pakkumine tuleb, kaob see välgukiirusel. Praegu on ikka nii, et pool oma palgast maksan elamise peale, siis tuleb veel süüa, telefoniarve ja nii see raha otsa saab. Noore inimesena iseseisva elu alustamine on keeruline, I must say!

Sellegipoolest ei jõua ma ära oodata, et päris oma elu peale saada. Vanemate juures on vahva, aga see kolm aastat Tartus näitas, kui hea on ikka nö omaette elada.

Lisaks koolile ja tööle olen ma dilemma ees, mida teha trenniga. Ma võtan juba oi kui kaua hoogu, et kohalikku tervisekeskusesse kirjutada ja BodyPumpi trennide kohta küsida. Oleks suurepärane, kui ma saaksin samas linnas tunde anda. Aga BP plaanidest kirjutan üks päev pikemalt.

Mida teha aga MyFitnessiga? Ma olen nii harjunud selle klubiga, nende võimalustega. Samas tähendaks see igapäevast Tallinnasse ja tagasi sõitmist. Kas ma jaksan ja tahan sõita? Uusi MyFiti klubisid tuleb ka nagu seeni juurde, ma ei tahaks sellest loobuda. Kodulinnas saaksin ma aga ilmselt tasuta treenida. Aga seal pole peale BP vist suurt midagi, mis mulle meeldiks. Ja ainult jõusaalis/ujumas ja pumpis ma ka käia ei tahaks.

Ühesõnaga, sügis tõotab väga.. pingeline tulla. Vaatame, kas vajun koormuse all kohe põhja või suudan ikka pinnal püsida.

Ma olen hirmul, kuid põnevil. Ise ma ju omale selle tee olen käimiseks valinud…

Aga ka see nädal on põnev. Täna hommikul käisin jälle NTC-s, homme hommikul NRC-sse. Ma ootan teid kõiki ka homme! Ma tean, et magada on mõnus, aga te ei kahetse, kui ühe hommiku ohverdate. See emotsioon, mida üks selline treening anda võib on mega! 7.30 Estonia ees!

Juuksurisse lähen ka homme ja neljapäeval ootab samuti miskit põnevat ees, mille tulemusi loodetavasti üsna pea teiega jagada saan. 🙂

Olge tublid,
Laura

Lisa kommentaar