Treeningplaan veebruari lõpuni

Tänasest läheb käima järgmine treeningtsükkel. Treenerid annavad meile ette kahe nädala plaani, mille järgi toimetame. Kaks nädalat on täpselt paras aeg, mille jooksul ei jõua ära tüdineda ja teab enam-vähem plaane ette, et sobilikud trenniajad leida.

Jah, koormus on suur! Projekt kestab aga piiratud aja ja selle aja jooksul on vaja saavutada võimalikult head tulemused. Ei taha mina viimases artiklis öelda, et võtsin nelja kuuga 2 kilo alla vm. Tahaks ikka eesmärgi saavutada. Praegu on kaal igatahes 3 kg langenud.

Treeningplaan 28. veebrurarini on selline:

Täna: ÜKT, SKILLMILL ja mu oma tantsutrenn

Homme 16.02: jõusaalitrenn treeneritega. Saame kava ka jõusaalis treenimiseks, näpunäited kardiotreeninguks jms.

Reede 17.02: 60 min kardio kindla pulsivahemikuga

Laupäev 18.02: Ringtreening

Pühapäev 19.02: PUHKUS

PS! Reedene trenn Arigatos jääb mul siiski vahele, kuid see ei tähenda, et trenni ei teeks. Loodetavasti läheb hästi ja olen muu asjaga hõivatud ka laupäeval/pühapäeval, kuid see selgub alles reede õhtul. Pöidlaid võib ette hoida!

Esmaspäev 20.02: Hatha jooga, HotYoga

Teisipäev 21.02: 30 min kardio, KST

Kolmapäev 22.02: HotYoga (hommikul kell 7), ÜKT ja SKILLMILL

Neljapäev 23.02-27-02: PARIIIIIIIIIIIS!

Teisipäev 28.02: 30 min kardio, KST

Olen siiani mõne üksiku trenni ära jätnud ja seda ka alati mõjuval põhjusel. Praegu ei tunne, et oleks liiga palju. Energiat on piisavalt, tuju on hea ja magan hästi. Treenerid ikka alati küsivad tagasisidet, kuidas vastu peame selle koormusega ja arvestavad meie soovidega ka.

Selles kavas on mul muidugi nii mitu vaba päeva, aga luban, et Pariisis käin hästi palju jala ja teen põhiharjutusi meie airbnb kodus ka. 😉

Jälle pole mul siia ühtegi toredat pilti illustreerimiseks lisada. Trenniselfisid pole ka üldse teinud. 😀 Seega peate leppima ainult tekstipostitusega.

Toitumise kohta püüan ka postituse teha. Äkki homme suudan oma toite üles pildistada, siis saaks postitust kuidagi lõbusamaks muuta.

Endiselt ootan mõtteid/küsimusi/ettepanekuid, millest te täpsemalt lugeda tahaksite, sest ehk on mõni teema, mille peale ma ise ei tulegi, aga kirjutada oleks küll.

Ma jõuan nüüd natuke puhata ja siis püüan trennimaratoni vastu pidada. 🙂

Laura

2 kommentaari

 • Mariliis

  16. veebr. 2017 at 08:26

  Kaalulangus on juba päris korralik. Tempo tundub mulle küll hirmuäratav, aga mul on kaks last ka, kes mu aega sisustavad. Lastetuna ilmselt saaks ka hakkama 🙂 (nibin-nabin)
  Ma kujutan ette juba, kui vinge sa projekti lõpus välja näed. Olen juba ette kade 😉

  Vasta
  • Laura

   16. veebr. 2017 at 01:17

   Perega on ilmselt tõesti palju keerulisem ja tööpäevad on mul ka pigem lühikesed. Eks need kolleegidele antavad trennid pikendavad päevi ja lõpuks venibki mõni päev vääääga pikaks. Mehest on natuke kahju, sest temaga ei jõua ma nii palju aega veeta.

   Aitäh sulle! Ma loodan, et tulemused saavad tõesti lahedad olema! 🙂

   Vasta

Lisa kommentaar