Trenni täis nädal.

Mul polegi vist nii tublit nädalat ammu olnud, just trenni poolest.

Esmaspäeval BodyPump Elariga.

Teisipäeval BodyVive ja kardio MyFitnessis.

Kolmapäeva hommikul 6.30 tegin kursaõele BodyPumpi eratunni. 😀

Neljapäeval mahutasin oma mega kiiresse päeva 45 minutit jõusaalitrenni ja õhtul koju jõudes jooksin 4,3 km.

Suurel reedel käisin Rocca MyFitnessis BodyPumpis ja tegin kardiot peale.

Ja täna jooksin 4,5 km. Sain nii vihma kui rahet kaela ja tagasi joostes puhus korralik vastutuul. Aga uued dressid ja jooksujope said sisse õnnistatud. Pole olemas halba ilma, vaid halb varustus! Aga no ikka päris rõve ja raske oli. Ilmselt oleks siiski kauem vastu pidanud, aga pidin H.-le rongi vastu minema.

Ilmselt jätan homse puhkepäevaks.

Tegelikult tahtsin nädalavahetusel ka BP-d harjutada, aga kuna ema auto on katki ja peres on kamba peale ainult üks auto, siis linna ma enam trenni minna ei saanud. 🙁

Olgugi, et kooliga hakkab päris kiireks minema ja tegemist on palju, siis trenn tuleb alati päeva mahutada. Asi hakkab nii harjumuseks saama, et ilma trennita päev on justkui raisku läinud päev. Ma olen täiesti vabatahtlikult nõus 5.30 ärkama, et jõuaks enne kooli trennis käia, kui tean, et päeval ei jõua. No problem! It’s all worth it!

Nali on aga selles, et suveni on vaid kaks kuud. Nüüd vist tulekski hullu panna, et oma bikiinivorm piisavalt okeikaks saada, et julgeks rannas sirge seljaga ringi käia. Kui mu ülakeha on juba päris norm ja selle pärast ma enam nii väga ei pabla, siis vot need jalad! Õeh..

Kui paljud teist võitlevad tselluliidiga? Tegemist on minu kõige hullema vaenlasega. Täiesti masendav. 🙁 Sellest nädalast alates püüan koduse kupumassaaziga selle tüütuse vastu võidelda, eks ole näha, kas see mingeid tulemusi toob. Tsellu tõttu olen ma ka H. ees üsna ebakindel ja kohmetu. Vastik!

Loodame, et trenn, jooksmine ja kuputamine toovad lõpuks mingitki leevendust asjale. Pretty please!

Vähemalt biitseps on päris kobe juba. 😀

Millega teie oma keha juures kõige rohkem rahul olete? Mis on aga teie murekoht? Millega teie tselluliidi vastu võitlete? Ma ju ei saa ainuke olla, kelle jaoks see probleem on?


Muide, Mallukas ja Marimell otsivad parimaid blogisid erinevates kategooriates. Minge andke oma hääl ka. 🙂 Teha saab seda SIIN ja SIIN.

Laura.

7 kommentaari

 • Karmen

  4. apr. 2015 at 08:36

  Väga uhke treeningnädal!
  Millega teie oma keha juures kõige rohkem rahul olete? Rahul olen jalalihastega.
  Mis on aga teie murekoht? Kindlasti kõht, võbisev, armidega :/
  Ma vist olen pime, aga pole kohanud tselluliiti.

  Vasta
  • Laura

   5. apr. 2015 at 11:08

   Lapse sünnitanud naise kohta oled sina ikka mega ilusas vormis! Minu täielik respekt! 🙂
   Mis puutub aga tselluliiti, siis ma olen kade. 😀

   Vasta
 • Kristel

  4. apr. 2015 at 09:03

  Ma olen sind nüüd ka päriselus näinud (Tartus on kõik kandid ju samad kandid) ja ma usun, et poole sellest tselluliidist mõtled juurde 🙂 Trenn on muidugi tore ja väga lahe, et nii hoo sisse oled saanud, peaasi, et tervis vastu peaks. Ükskord, kui ma doonoriks käisin, ütles mulle tark arstitädi seal, et spordiga ei tohi üle pingutada 😀
  Mina olen ise kõige rohkem ka ülakehaga rahul, õlad, käed, selg on juba täitsa tipp-topp, peaks vb hakkama päriselt juba kangi liigutama. Kõht ja jalad jäävad ikka võdisema, kui ma samamoodi edasi söön, nii et ei muretse selle pärast nii väga 🙂
  Õnneks rannast ära ei aeta, ole siis, milline tahes, ja palju Eestis seda suveilma ikka antakse 😀

  Vasta
  • Laura

   5. apr. 2015 at 11:11

   Teinekord tule ütle ikka tere ka, kui näed. 😀
   Aga eks ma ikka kuulan ennast ja üle ei pinguta, vähemalt praegu ei tunne ma küll, et kuidagi liiga palju oleks. Panen rõhku korralikult magamisele ja nii saan oma jõuvarusid igal ööl taastada. 🙂

   Aga see viimane lause on tõesti üks õige asi. Eks see rohkem oma peas kinni ka, et “äkki vahitakse ja omgomg.” Mina ise pole küll kunagi kedagi rannas kriitilise või arvustava pilguga vaadanud, aga KINDLASTI vahivad kõik just mind ja minu pekke. 😀

   Vasta
 • Liisa

  6. apr. 2015 at 10:27

  Tere Laura!

  Ma hoian sulle väga pöialt, tubli oled! Mina hoian just selle toitumise poolele pöialt. Eriti kui sa nii palju trenni teed, huvitaks mind just su igapäevane toitumine. Paar nädalat tagasi tegid tubli ja põhjaliku ülevaate tervest nädalast. Kui sa viitsiksid kasvõi ühel päeval nädalas sellise ülevaate teha ühest päevast, oleks ma väga õnnelik!

  Vasta
  • Laura

   6. apr. 2015 at 01:10

   Aitäh! 🙂
   Võtan selle plaani, et ühel päeval nädalas oma toitumisest ülevaade teha. 🙂 (See nädal ei tule kohe kindlasti väga eeskujulik seoses ema sünnipäevaga. :D)

   Vasta

Lisa kommentaar