Värvilised mõtted

Mööduv nädal värvides:

Punane mõte

Armastus on ikka kummaline asi küll. Ma olen praegu täiesti omas mullis, tuim, eemalolev ja seda ka kodus. Aga H. on ikkagi siin, minu kõrval, laseb mul oma õlal nutta, teeb pai ja lohutab. Mis siis, et ma tühiste asjade peale närvi lähen, muudkui turtsun ja porisen. Ma lihtsalt ei oska oma emotsioone muudmoodi välja elada. Ma väga-väga püüan end mitte tema peal välja elada, aga isegi kui ma seda teen, on ta nii mõistev.

Roheline mõte

Reedel käis mul ema korraks külas. Ma ei olnud oma mõtteid kooli ja töö osas emale veel ise rääkinud. Tean, et ta loeb mu blogi ja olin üsna kindel, et eks ta siitkaudu ka kõik teada saab. Ometi tahtsin talle ise oma tunnetest ja mõtetest rääkida. Ma olen vältinud koju minemist, ma ei taha väga kuskile seltskonda sattuda (eriti nädala sees) ja miskipärast oli mul hirm emale kõigest rääkida. Aga tegelikult oli see kõik väga vajalik. Elasin end välja, sain ema toetuse ja tundsin end peale seda väga palju paremini.

Kollane mõte

Käisime H.-ga reede õhtul sõpradel külas. Sõime head ja paremat, viskasime nalja ja ma olin täitsa inimese moodi. Sel päeval ei valutanud mul liigesed ka nii hullusti, kui päev varem ja üldse oli vahva olla. Ma tunnen end seal seltskonnas juba väga mugavalt ja mulle tundub, et mind on sinna seltskonda täielikult vastu võetud.

Lilla mõte

Jooksin üks päev täiesti kogemata kokku tüdrukuga, kellega me USAs väga vinged nädalad koos veetsime. Teda oli nii vahva näha! Kõik ägedad Ameerika mälestused tulid meelde ja oeh, tahaks nii väga reisile, puhkama.

Hall mõte

Oma liigesevaludest olen ma küll juba rääkinud, vähemalt Facebookis küll. Valude põhjuseks on hoopiski mandlid, mis suure tõenäosusega tuleb lähiajal ära lõigata. Aga oiii, kuidas ma seda kardan. Ma tean, et see on üsna tavaline opp ja käib kähku, aga ikkagi tundub see nii ebameeldiv ja vastik.

Must mõte

Ma lihtsalt ei taha mitte midagi teha peale teleka ees vedelemise või magamise. Ma ei oskagi öelda, kas see on lihtsalt stress, sügismasendus või väsimus. Ilmselt kõige selle segu, sest ma lihtsalt ei taha mitte midagi teha!

Selleks, et postitus musta mõttega ei lõppeks, siis:

Sinine (mu lemmikvärv) mõte:

Panin mõni hetk tagasi külmkappi isadepäevakoogi tahenema. Paari tunni pärast lähen isa kallistama ja isadepäeva tähistama. Paps on mul lahe mees, kõige parem paps! Püüan muremõtted kõrvale jätta ja täna perekeskis mõnusa pärastlõuna veeta. 🙂

Millised teie mõtted sel nädalal olnud on?

Laura.

1175467_10151785681688567_1826132300_n

Kui me San Franciscot avastasime.

Kui kedagi peaks huvitava, siis USA reisipäevik asub siinhttp://unistustesuvi.blogspot.com.ee

6 kommentaari

 • Veroni

  8. nov. 2015 at 07:59

  Miks sa oma ask-i küsimustele ei vasta? Mind näiteks huvitab küll, et see, et H. ikka veel Tinderis on (nagu keegi siin paar postitust tagasi välja tõi), et mida see sinu jaoks tähendab? Kas põhjendas seda kuidagi või mis selle tagamaad on?

  Vasta
  • Laura

   8. nov. 2015 at 09:19

   Vastasin Askis nüüd ka. See küsimus oli minu jaoks lihtsalt veidi jabur. Tinder on meil H.-ga mõlemal telefonist läinud. Aga see, et app kustutatud sai, ei kustuta ära kontot. Ilmselt leiab ka minu sealt, aga ma ju ka ei kasuta seda. Ühesõnaga, mul pole mitte mingit põhjust arvata, et H. endiselt Tinderis käib. Seda kinnitas ta ka ise.

   Vasta
 • Elina

  8. nov. 2015 at 10:12

  Nii ongi kusjuures. Kustutasin kunagi oma Tinderi ära, aga siis sain teada, et konto siiski nii lihtsalt ei kao. Installisin siis Tinderi uuesti ja leidsin koha, kus sai ”delete account” vms vajutada.
  Kusjuures Tinder võib isegi ekslikult näidata, et sa logid tihti sisse. Tean üht paari, kes läks päris korralikult tülli, kui mehe sõbrad näitasid mehele, et tema elukaaslane oli ”last active 2 days ago”, kuigi naine vannub, et pole üle poole aasta Tinderit külastanud.
  Nii et tegelikult on päris tark tegu leida võimalus oma konto ära kustutada, kui seda enam vaja ei lähe 🙂

  Vasta
  • Laura

   8. nov. 2015 at 10:16

   No vot, seda arvasingi. Meil on H.-ga täielik usaldus ja seetõttu need kommentaarid mind kuidagi ei kõigutanud ka, viskasime nalja hoopis mõlemad. 🙂
   Aga ilmselt tuleks jah see uuesti installida, et konto ikkagi ära kustutada, et hiljem mingeid jamasid ei tekiks.

   Vasta
  • Laura

   10. nov. 2015 at 07:26

   Ohh, nii lahe! Ma vaatan pidevalt TLC pealt neid pulmakleidi saateid. Edu otsingutel, kindlasti leiad “just selle” kleidi. 🙂

   Vasta

Lisa kommentaar