Yolotame!

Tänane päev on üks paras õudukas olnud. Äratus, nagu eelmises postituses mainisin, oli kell 4 hommikul. Õppisin, mis ma õppisin kasu nagu ikka polnud midagi. Töö sain tehtud mingit moodi, aga kardan, et sealt head nahka ei tule. Lubasin, et nutan/naeran alles siis, kui tulemuse teada saan.

Igatahes. Eilne ettekanne läks hästi, sain maksimumpunktid. Õhtu veetsime Laura ja Lindaga õppides, mis muidugi ei näinud väga õppimise moodi välja. Üks seltskond õppis Raatuse all fuajees gangman’i tantsima. Meil oli nalja kui palju. Lausa nii naljakas, et Linda pidi (natuke oli minu käsi ka mängus) toolilt maha kukkuma. Laura tegi meile lihtsalt tantsu. Ja nii see õhtu meil läks. Läksin magama juba pool üksteist.

Sotsioloogia loeng oli täna täitsa põnev. Õppejõul oli plaanis meile Simpsoneid näidata aga kõlarid ei läinud tööle. Peale mõningast pusimist läks üks noormees õppejõule appi ja kõlarid said tööl – järgnes auditooriumipoolne aplaus. Simpsonid said vaadatud.

Linda kallikene tegi mulle süüa täna. Peale loenguid läksin tema juurde. Sain mõnusat koorest kanapastat. Nämmm. Saan homseks natuke jääke kaasa ka. Mis nii viga elada eksole.
Peale meie mõnusat õhtusööki käisime Studenttouri infotunnis. Sellel ma pikemalt ei peatu, kui asi kindlamaks muutub, küll siis räägin.

Ja nüüüüüüd. Terve õhtu pusisime Lindaga mõlemad üldkeeleteaduse kodutööga. Ilmselgelt jätsime mõlemad asja viimasele minutile. Aga kurat, valmis saime! 🙂

Homme tahan ilusti loengutesse jõuda, loodame, et õnnestub. Ja siis algab järgmiseks tööks õppimine. Oeh jummal. Homse päeva ilmselt magan maha, et siis õhtul reipam olla. Ei jõua neljapäeva õhtut ära oodata, et väike lõõgastus endale koos toredate inimestega lubada.

Kuna mu telefon streigib miskipärast ja ei lase pilte arvutisse panna, ei saa ma teid piltidega kostitada, kuigi mul neid täitsa mitu oleks, mida teiega jagada. Ehk homme või millalgi õnnestub.

Olge reipad.
Teie väga väsinud Laura.

Lisa kommentaar