Hullud päevad

No ikka kohe väga hullud päevad on sel nädalal olnud.

Alustame teisipäevast. Äratus oli 5.30, et tunde ette valmistada ja koolitööd lõpetada. Tööl oli väga hea päev, lapsed olid nii tublid ja kohe väga mõnus oli tunde läbi viia. Minu hea enesetunne lõppes kohe, kui sain teada, et kukkusin ühe eksami läbi. Siis sain teada, et ühe koduse töö sain arvestatud. Järgmisena pidin köögi põlema panema, sest unustasin, et süüa tegema hakkasin. (Miskit hullu ei juhtunud, köök oli lihtsalt veits tossu täis ja suitsuandur üürgas). Päeva lõpus käisin üht uut “ala” proovimas ja sain mega hea fiilingu. Ühesõnaga, päev lõppes heal noodil, aga oli ikka väga väsitavalt emotsioonikas.

Eile oli äratus 5.15. Viimased parandused koduses töös ja valmistumine eksamiks. Andsin oma neli tundi koolis ära, kimasin Tallinnasse bussi peale ja sõitsin Tartusse. Kirjutasin 40-45 minutit eksamit ja sõitsin Tallinnasse tagasi. 5 tundi bussis, juheii! Kirjutasin bussis veel üht koolitööd. Õhtul oli vaja veel linnast autoga koju saada, teeolud olid olematud. Magama sain 23.

Täna oli äratus 5.00. Kiire dušš ja koolitööd jätkama. Nüüd vaatan kella, et tegelikult peaks juba midagi süüa haarama ja juba tuleb tööle vantsida. Tänase päeva jooksul pean (ma ise väga tahan) ära lõpetama viimase koolitöö, mille tähtaeg on homme. Lisaks on tänal tööl veel muud asjaajamised lisaks tundide andmisele.

Aga.. uniii on. 🙁 Silmaalused on ka suht kottis.. Oo, laupäev, millal sina tuled.

Homme ootab meid ees H. firma uusaasta pidu. Mul on uus kleit ja kingad igatahes olemas, äkki saan üks õhtu ilus olla. 😀

Edukat päeva,
Laura.

Laura 048

Hinga! This too shall pass!

2 kommentaari

Lisa kommentaar