Jalad suveks vormi ehk mida ma siis õigupoolest teen.

Selleks, et natuke illustreerida ja näidata, et ma tõesti teen trenni, on mul siin väike video teisipäevasest jalatrennist. Kui ma neid harjutusi esimest korda tegin, ei läinud mu tagumik kükke tehes põhimõtteliselt üldse alla. Esiteks ma kardsin kukkuda, sest olgem ausad, mu tagumik on piisavalt pirakas, et mind põmaki vastu maad tõmmata. Teiseks ma lihtsalt ei jaksanud allapoole minna. Selle lühikese ajaga on aga natuke arengut olnud. Olgugi, et mu kükid ei ole ideaalsed (viin keha liiga palju ette, peaksin selja rohkem sirgena hoidma), olen siiski sammu edasi astunud, tugevamaks muutunud. Võrdluseks SEE.

Eile oli mul kõhulihaste trenn. Sain aru, kui palju mul veel õppida on – nii harjutuste tehnika osas kui ka oma iseloomu osas. Treenerit ju peaks kuulama ja mitte vastu vaidlema. Ma ikka ju tahaks mõelda, et ma olen targem ja sellepärast vaidlen ka siis, kui ma asjast midagi ei tea. Õnneks saime asjad klaaritud ja trenn sai ka tehtud.

Täna jälle Anne kanali äärde. Käed on mul kõige nõrgemad ja nende treenimine minu jaoks kõige vaevalisem. Minu meelest on need harjutused tüütud ja rasked ka. Aga ma ju pean neid tegema. Lehvitamislihas vajab korralikku tööd, seega ei ole mul millegi üle vaielda. Läheks vaid see ilm ka soojemaks. Praegu on väljas nii hirmus pakane, olgugi, et päike paistab, nina ja kõrvad võtab ikka punaseks.

Keegi tegi mulle Ask-is ettepaneku, et ma ka oma igapäevastest asjadest videosid teeks – koolielust jms. Mis teie sellest arvate? Oleks kellelgi huvi neid kuulsaid “vlog‘e” vaadata, mida terve youtube täis on? 🙂 (Mulle endale meeldib küll teiste eludesse piiluda ja vaatan neid videosid alati huviga. 😀 )

Ja mis veel tore – sain omale uue telefoni. Kuna vidin on uus ja hea kaameraga, võib Instagramis ilmselt pildisadu oodata. 😀 Võite mind seal ka jälgida, postitan (liiga) palju toidupilte ja “enekaid” ka. – @lauriitak 🙂

Järgmise korrani,
Laura. 🙂

V tehtud videot võite ka vaadata SIIT.

Lisa kommentaar