Kuulge, lähme peole!

Peale eile õhtust vähekest muretsemist jäin magama umbes kella 23 aeg. Äratus oli 7.15 ja miskipärast oli ikka väga raske ärgata. Kohustused aga ootasid ja jõudsin ilusti loengusse ka. Iseenesest on jah nõme nii vara ärgata, aga nii hea on juba kell 12 vaba olla.

Tulin peale loenguid koju, vahetasin kotti ja läksin rattaga linna peale asju ajama. Sain kätte uue pangakaardi ja käisin bussipileteid trükkimas. See oli ikka omaette kogemus. Ma ei leidnud bussijaamast automaati, kust piletit trükkida, seepärast läksin infosse/kassasse. Küsisin teenindajalt, kus see automaat on, tädike küsis pileti numbrit ja printis pileti välja. Ütlesin, et mul veel üks pilet. Selle peale ei saanud mingit vastust, vaid mulle prinditi teine täpselt samasugune pilet. Seisin siis uuesti järjekorras, ütlesin tädile, et noh sassi läks, mul teine pilet. Oii, millise pilgu ma sain, pole kunagi näinud, et üks klienditeenindaja nii ülbe on. Ikka ju juhtub, et räägitakse üksteisest mööda, mille kuradi pärast sa mind sõimama hakkad siis? Peale sõimu sain lõpuks ka teise pileti kätte. Lisaks käisin üliõpilasesinduses ja poes.

Koju jõudes, istusin natuke netis ja kerisin magama. Mõnus! Õhtuks keetsin omale kartuleid, uskumatu, et ma midagi isegi viitsin teha.

Nüüd hakkan aga peoks valmistuma. Illusioonis on rebaste pidu. party all night! Ja homme saan koju, jess.

Homme kirjutan ehk midagi pikemalt.

Olge tublid 🙂
Laura.

Lisa kommentaar