Olematu puhkus

Reede õhtu möödus igati edukalt. Heleriga sai läbi käidud nii mitmedki popid kohad. Sain tantsida nii, et maa mühises. Järgmine päev olid isegi lihased valusad. Igatahes väga chill õhtu!

Päris tore oli üle pika aja ärgata selle peale, et uni ära läks, mitte äratuskella peale. Ime kombel olin ma juba poole kaheteist aeg üleval, olgugi et olin eelmise õhtu lõpetanud poole nelja paiku öösel. Päevaplaan nägi ette kaltsukate külastust, koristamist ja puhkamist. Ilm ei soosinud meie ettevõtmist üldse ja kaltsukaralli käisime läbi tiheda vihma, aga soovitud asjad, mille järgi olime läinud, saime. Lõpuks olime Angelaga ikka päris läbi, sest maa, mille maha käisime oli päris suur. Hüppasime Rimist läbi, ostsime süüa ja tulime ühikasse. Sõime kõhud täis ja suikusime mõlemad mõnusasse unne. Ärkasime selle peale, et telekast (mis oli muidugi meie magamise ajaks käima jäänud) tulid seitsmesed uudised. Kribin-krabin ajasime end üles ja koristasime suurema jama ära. Ilmselgelt on meil siia ühikasse vaja vastavaid vahendeid, mis seintel ja ustel oleva jama maha võtaks. Ei kujuta siiani ette, mis siin kõik tehtud on.  Õhtul vaatasime Shrekki, mina püüdsin õppida ja poole ühe paiku jäime magama.

Täna hommikul ärkasin umbes samal ajal, mis eile, aga nii kahtlaselt uimane oli olla. Angela jäigi peale hommikusööki uuesti magama. Mind ootasid aga kohustused – kolme tunnine videoloeng, mille peale homme töö on. Nii tore pühapäevane ajaviide. Aga olin tubli ja vaatasin selle ära, konspekt on lausa ja puha. Edasi tuleb kogu see konspekt selgeks teha ja muud polegi nagu. Õhtul pidime Angelaga filmika tegema. TV3-st tuleb Avatar, mida mina endiselt näinud pole. haadihaahaa!

Uus nädal tõotab aga igatahes vahva tulla, kui ma selle homse töö ka ilusti ära teen.
Teisipäeval tähistame Andriga, neljapäeval on rebaste pidu! Ja järgmise nädalavahetuse veedame ka Andriga koos loodetavasti ja ma saan koju! 🙂

Olge musid,
Laura. 🙂

PS! Tahtsin reede õhtust siia pilte ka panna, mis telefoniga tegin, aga ilmselgelt olen ma vale juhtme kaasa võtnud.

Lisa kommentaar