Oh, küll on hea päev!

Sain täna üle kolme nädala taas tööle minna. Tegelikult käisin koolist läbi juba reedel ja ütlesin oma lastele tere. Hea, et ma seina ääres seisin, sest muidu oleks see peale lennanud kallimeri mu lihtsalt pikali lükanud. No niii vahva! 🙂

Nii reedel kui täna sain sõbrapäevakaarte ja kommikarbi, klassis ootas mind selline üllatus:

12699048_1196388837039651_191001012_o

Ma vist olen maininud, et aja jooksul on minust täiesti hommiku-inimene saanud (välja arvatud nädalavahetustel, siis ma magan kaua). Mulle meeldivad pikad hommikud, võtan aega, et süüa teha, hommikust nautida ja rahulikult end valmis sättida. Ma annaksin päris palju, kui ma saaks need Elari hommikused BodyPumpid oma hommikutesse. Äratus helises täna kell 5. Alustasin põhimõtteliselt kohe tööasjadega ja olin üldse kuidagi nii asjalik.

Leidsin uue lemmikpudru – Veski Mati 8-viljahelbed kliidega. No tõesti oli hea, segasin pudru hulka külmutatud mustikaid ja mm.. Kaerahelvestele vahelduseks nii mõnusad.

Tööpäev läks ka ulme tempoga. Palju oli asjaajamist ja toimetamist. Koju jõudsin lõpuks natuke enne kella viit.

Lõpetasin natuke aega tagasi lõuna-/õhtusöögi söömise. Tööl ei jõudnudki korralikult süüa, käisin õpetajate toa laualt maiustusi noolimas (paha-paha). Note to self: HOMME LÕUNASÖÖK KAASA!

Õhtusöögiks olid täistera spagetid seente ja paprikaga, kõrvale porgandisalat pohladega. Avastasin, et mul on ju see lahe lõikur, mis juurviljadest ribasid teeb. Ma tean, et sellel on mingi kindel nimetus ka, aga vot ei viitsi välja uurida. Põhimõtteliselt näeb välja nagu kartulikoorija, aga sakid on teistsugused.

12755073_1196388830372985_2142562232_o

Liitusin eile Fitmotivation.ee väljakutsega ja trenn ootab veel ees. Homme saab aga jälle tantsima!

Loodan end sel nädalal nii hästi tunda, et jooksusammud ka ette võtta. Peale seda kolme nädalat mitte midagi tegemist on motivatsioon kohe eriti kõrgustesse tõusnud, et liigutaks lausa mägesid. Kui nüüd kuidagi leiaks võimaluse, kuidas BP-d teha saaks, oleks elu puhta lill!

Ühesõnaga, mul on täna hea päev. 😀 Energiat nii palju ja kohe selline hea enesetunne.

Kuidas teie päev möödunud on? Keegi veel fitmotivationiga liitus? Lobiseme natuke kommentaariumis. 🙂

Laura.

2 kommentaari

Lisa kommentaar