Tervislikud snäkid kogu perele | Mysnack.ee

Minu tuttav Ellyt veab sellist veebipoodi nagu mysnack.ee. Nende valikus on erinevaid kuivatatud puu- ja juurvilju, lisaks imemaitsvad kookoslaastud. Ise räägib ta oma tegemistest nii:

MySnack on meie enda poolt loodud kaubamärk ja registreeritud kogu Euroopas. See tähendab, et meil on ainuõigus selle nime kasutamiseks. Meie tooted on toodetud Tais ja just tänu sellele, et need kuuma päikese all küpsevad, ei pea me lisama enamus oma toodetele suhkrut. Mitte ükski toode ei sisalda säilitusaineid ega värvaineid ja ammugi mitte maitsetugevdajaid. MySnack logo tuleb edaspidi kõikidele meie toodetele ka lisana pakile peale. Nii leiavad inimesed kergemini tee meie koduleheni mysnack.ee.

Me oleme panustanud tervislike toodete turustamisele kogu oma perega ja soovime Eesti inimestele pakkuda parimat ja tervislikku toorainet. Eraldi on olemas ka lastesari, mida üha enam ka kauplustesse vastu võetakse ja peagi ka erinevates poodided saadaval on. Lastesarja sümboliks on meil kollane elevant, kes käib lasteüritustel ka kaasa löömas.

Mul on nii hea meel näha, kuidas inimene on kogu oma hingega asja juures ja pingutab selle nimel, et pakkuda midagi väga head. Kui Ellyt mulle kirjutas ja proovimiseks tooteid pakkus, olin ma otseloomulikult kohe nõus.

Mina sain proovida järgmisi tooteid:

IMG_7079

  • Ananassi krõpsud – minusugusele maiasmokale maitsesid väga hästi, mehe jaoks olid aga veidi magusad.
  • Köögiviljade segu – sisaldab brokolit, kõrvitsat ja porgandit. Ma ei ole muidu väga brokoli sõber, aga olin üllatunud, kui hästi need seal pakis maitsesid. Mõnusad soolased, aga mitte ülemäära. Pisike pakk sai väga kiiresti otsa, kiidame mehega mõlemad heaks.
  • Krõbe sibul wasabiga – selle pakiga juhtus nii, et mees võttis töökaaslastega istumisele selle kaasa ja ma ise ei saanudki proovida. Sibula maitse pidi kõige tugevam olema ja crunchiness’i taheti rohkem. 😀

IMG_7077

  • Kookoslaastud karamelli ja meresoolaga – minu lemmik! Kookos on mulle alati väga meeldinud ja niimoodi snäkivormis oli seda eriti mõnna krõbistada. Meresool andis ka hea maitse juurde, polnud liialt magus ega soolane, täpselt paras.
  • Kookossnäkk kakaoga – jällegi väga maitsvad, magusamad kui eelmised. Neid sõin võrkpallivõistlustel mängude vahel ja andsin kaaslastele ka proovida, vastu sain ainult mõminat, ka neile maitses. 🙂

IMG_7080

Lastesarja tooted:

  • Õun, brokoli, banaan ja maasikad – mõnusad väiksed pakikesed, kõik maitsesid hästi. Banaan ja maasikas on mõnusalt magusad, õun veidi hapukam ja brokoli minu üllatuseks jälle väga mõnus krõmps ja soolane.

Kui ma nüüd oma lemmikud välja peaks valima, siis valiksin köögivilja segu ja kookoslaastud karamelli ja meresoolaga.

Kuna Ellyt on ise toitumisnõustajaks õppinud, küsisin ka seda, millal ta soovitab neid tooteid süüa. Tema meelest sobivad need hästi vahepaladeks. Aitavad magusaisude vastu ja paki suurus ennetab ka ülesöömist. Ka enne mõnd suuremat üritust on hea pakike ära süüa, et kõhus juba oleks miskit ja hiljem paremaid valikuid teha.

Mysnack’i tooteid saab osta näiteks Selverist, Coopist, MyFitnessist ja mujalt. Rohkem müügikohti leiab nende kodulehelt – mysnack.ee. Sealt saab snäkke ka mugavalt koju tellida.

Kas teie olete tooteid poes märganud? Ehk olete ka ise juba mõningaid neist proovinud? Tean, et erinevatel laatadel ja üritustel on nad samuti enamasti oma letiga kohal, siis saab kindlasti proovida ka.

Laura

Lisa kommentaar