Positiivsel lainel

Ärkasin täna heliseva telefoni peale. Võõras number helistas 6.39, võtsin hirmuga vastu (sest, kes helistab muidu nii vara niisama?) ja selle peale pandi kõne ära. Päeval helistas sama number veel korra, aga ma ei saanud vastu võtta ja kui ise tagasi helistasin, oli number kinni. No ei tea, mis värk see oli.

Igatahes ärkasin ma selle peale üles ja olin igati valmis päevaga peale hakkama. Kui Jander tööle oli läinud ja ma mõned youtube’i videod ära olin vaadanud, läks süda hirmsat moodi pahaks (ma ei ole rase) ja jäin hetkega diivanile magama. Ärgates oli veidi parem, aga planeeritud BodyPumpi jäi minemata.

Õnneks läks olemine ikka paremaks ja hakkasin asjalikuks. Asendan homme Arigatos kahte jõulueri tundi ja tegelesin nende ettevalmistamisega. Kuna ma Myfiti ei jõudnud, siplesin kodus, sain naha märjaks ja homse trenni paika. Mulle tundus täitsa mõnna, higi sai lahti ja harjutused peaksid funkama küll, hihii!

See trennide ettevalmistamine on nii põnev ja noh, eks ma ootan homset ka ärevusega ja loodan, et läheb hästi. Kui teil mõni lemmikjõululaul on, siis andke aga teada. 😀

Eile lõppesid selleks aastaks ka mu oma väikse grupi trennid. Tegin selleks puhuks veidi teistmoodi tunni, kasutasin jõulumuusikat ja viisin väiksed kingitused. Mul on nii hea meel, et nad on mulle selle võimaluse andnud ja kõiki oma uusi teadmisi nende peal harjutada saan.

Lisaks sellele olen neilt ka niiii armsat tagasisidet saanud, mis ühe noore treeneri eriti rõõmsaks teeb. Seda on nii hea kuulda, et nad end just nende trennide tulemusena tugevamana tunnevad. Ka mina näen, kuidas nad aina enam jaksavad ja kui hea nende tehnika juba on. Nii kift ja minul teeb see igatahes südame soojaks. Uuel aastal jätkame ja eks siis ole näha, kuhu nende võimed kevadeks jõuavad!

Sel nädalal olen ka ise jalad tagumiku alt välja saanud ja on juba palju rahulikum olemine. Teen praegu enamasti jõusaalitrenne, sest siis saan oma põlvi jälgida ja valida sobilikumad harjutused. BP-d pean aga harjutama, sest neid tunde tahan ju ikka ka juhendada.

Mul oli siiani veidi ebamugav jõusaalis üksi toimetada. Lihtsalt pelgasin, et äkki teen midagi valesti või näen imelik välja või tuhat muud põhjust. Eile olin ka juba oma plaanist taganemas, sest ümberringi oli liiga palju inimesi, aga siis lõin endale mõttes vastu pead ja tegin asja ära. Pärast oli nii hea olla. Võit iseenda üle. Täna annavad lihased tunda, aga pole imestada, trennipaus oli ju üsna pikk. Igatahes on mega mõnus õigel lainel tagasi olla!

Mis veel? Mm.. ma mõtlesin teid ka natuke motiveerida ja öelda, et minge juba täna trenni ja vaadake oma harjumused üle. Ei pea sugugi uut aastat ootama, et paremaid valikuid tegema hakata. Uus aasta annab kindlasti selle “uue-mina” tunde, aga tegelikult saad sa selle tunde nüüd ja kohe. Lihtsalt alusta! Tee see esimene samm! Ära oota homset, esmaspäeva või uut aastat. Sa saad alustada kohe ja nii jõuad oma eesmärkideni ka kiiremini! Sa suudad küll! 🙂

Tõmban nüüd jälle otsad kokku ja hakkan Spotify muusikamaailmas surfama. Nagu näha, ega mul jälle midagi tähtsat öelda polnudki. Lihtsalt väike ülevaade toimuvast.

Olge tublid!

Laura

fc6f338f24d71ebfd47bfd017fd06b0b

Lisa kommentaar