• Home
  • Määratlemata
  • “If any organism fails to fulfill its potentialities, it becomes sick.”

“If any organism fails to fulfill its potentialities, it becomes sick.”

Hädapätaks level 300000. Alles eile peale pikka und hakkasin end taas inimese moodi tundma. Suutsin omale gripi külge saada. Kolmapäeva õhtuks lõi palaviku peaaegu 39ni ja ma oleks tahtnud ära surra. Terve keha valutas, köhida ei saanud, sest kõik käis peast läbi, silmi ka liigutada ei saanud, sest silmakoopad megavalusad.. ühesõnaga korralik gripp. Eile hommikul veeretasin end perearsti juurde, kes soovitas magada ja palju vedelikku tarbida, sest vereproov oli korras. Õnneks läks natukene paremaks.. Praegu valutavad endiselt silmad ja silmakoopad ja selline minimaalne palavik on ka.

Samas ei imesta ma üldse, et keha alla andis. Ega ma peale oppi väga kaua ju ei puhanud ja väike nöha kimbutas mind ka enne koolitust. Korralik füüsiline koormus otsa ja hoppa.. siin ma nüüd olen.

Kõige nukram on selle asja juures see, et mu TÜSK-i kuukaart jookseb tühja, ma ei saa täita oma lapsehoidmise kohustusi ja mingist meelelahutusest ei saa me üldse rääkida. Ometi on mul ju vaheaeg ja ma olin väga aktiivseks puhkuseks valmis.

Aga ega siit muud järeldada pole, kui et peabki vaikselt võtma ja kehale korraliku taastumise aja andma. On too mind ikka tublilt teeninud ja nüüd pean mina tema eest hästi hoolitsema.

Samas loodan ma nädalavahetusega ära kosuda ja mõtted liiguvad ikkagi trenni suunas.. ei teagi, mis teha. Soovitusi?

Teisest küljest.. H. teeb varase sõbrapäevakingituse ja viib mu järgmisel nädalal Pärnusse. Äkki peakski enne seda täiesti lebolt võtma, siis veel väike SPA poputus otsa ja nii olen valmis uuele semestrile koolis ja kõigile muudele kohustustele tugevana vastu astuma? Aaah.. ma ei tea, mida teha!

Ühesõnaga, mega random postitus.

Hoidke ennast, haige on ikka päris sitt olla.

Laura.

10965435_969369039741633_1344339738_nKass aitab terveks saada.

 

6 kommentaari

Lisa kommentaar