• Home
  • Määratlemata
  • “Sometimes the dreams that come true are the dreams you never even knew you had.”

“Sometimes the dreams that come true are the dreams you never even knew you had.”

See on nagu mingi faking Murphy seadus, et kui sul on vaba päev ja võimalus magada nii kaua kui hing vähegi ihkab, siis juhtub midagi hommikul vara ja uni ongi rikutud. Täna nii juhtuski, mis tähendas, et kell 9.30 olin ma juba üleval.

Eile suutsin eriti asjalik olla. Hommikul praktikum, peale seda õppisin, siis käisin Lõunakeskuses ja õhtul käisin oma kullapai Linda ja Taivo uues kodus soolaleivapeol. Mängisime lauamänge, sõime head ja paremat ja rüüpasime veini kõrvale. Kvaliteetaeg kõige ägedamate inimestega.
Mul on tohutult hea meel näha õnnelikke ja ilusaid inimesi koos, tasapisi oma kodu loomas. Muidugi teeb mind rõõmsaks ka fakt, et minul on selles suhtes samuti väikene osa mängida. 🙂

Täna suutsin asjalik olla. Tegin ära portsu kooliasju, mille tähtajad kõik järgmiseks nädalaks on. Enne reisi on vaja ju kõik valmis teha. Nii natuke jäänud!! Lisaks tegime V-ga väikse jalutuskäigu, nii umbes 5-6 km. Aga kuna ma sain öösel vähe magada, siis ei saanud ma ka täna ilma oma lõunauneta. Hull harjumus on sees iga päev 1,5-2 tundi magada. Aga peale uinakut tegin korraliku trenni “eratreeneriga” otsa. 😀 Feelin’ awesome!

Eraelus on ka mõningaid muutusi toimunud. Sain aru, et ma pole veel valmis oma elu kellegagi jagama.

Sellised lood siis. Nüüd mõnus reede õhtu teleka ees. Homme ehk õnnestub kauem magada.

Olge tublid! 🙂

Lappasin oma USA pilte ka enne. Oh ma olin suvel ikka pruun ja rõõsa ja ilus. 😀
Laura.

Lisa kommentaar