Suvest septembrisse

Kõik on uus septembrikuus nagu me ikka igal aastal kõik vähemalt korra ütleme!

Jander küsis hommikul, et millal ma viimati blogisin. Natuke üle kuu on eelmisest postitusest möödas ja ma olen hämmingus. Ma teadsin küll, et pole ammu kirjutanud, aga et nii palju juba möödas. Oo well, suvi oli ja tööd oli palju ja… no ei olnud mahti, et siia kirjutama tulla.

Kas sügise saabumisega kirjutamisgraafik tihedamaks läheb ma öelda ei oska. Let’s go with the flow. Mõtteid justkui on, kogu aeg on olnud, aga kas sõrmed klaviatuurini jõuavad, on omaette küsimus.

Tegelikult olen ma vahepeal kirjutanud küll. Jagasin oma kogemusi nipila.ee blogis ja kui kõik hästi läheb, kirjutan oma lugu edasi. Kel huvi, siis oma teekonnast keskkoolist ülikooli kirjutasin SIIN ja ülikooliajast ja erialaga eksimisest kirjutasin SIIN.

Käisin esimest korda rabas ujumas. Oiiii, kui mõnus oli!

Avastasin, et ma pole meie suvisest reisist ka üldse kirjutanud. Peaks seda vist tegema, sest see oli tõesti kõige lahedam reis ever. Suuresti muidugi seetõttu, et selle koos Jandriga läbi tegime, aga no need ilusad vaated ja mäed olid nii ägedad, et ma vist muud ei teinudki, kui ainult ahhetasin. Me filmisime oma reisist ka video, mille Jander kokku pani. Tuli teine u 55-minutiline ja pigem koduvideo stiilis. Seda oleme oma sõpradele ja vanematele näidanud, aga kuskile ülesse me seda ei pane. Kes videot näha tahab, peab külla tulema. 😀 Aga.. kas tahaksite veidi pikemat reisikirjeldust meie autotripist Saksamaale?

Mu pisike pere! Olen oma kuttide üle nii rõõmus, täielik jackpot!

Üldiselt möödus aga kogu august töiselt. Annan ikka usinalt trenne ja noortekaga toimetame ka tublisti. Ma vist kordan ennast juba sajandat korda, aga ma tõesti olen oma tööga nii rahul, et kohe eriti hea on olla. Üldse kulgeb kõik nii mõnusalt ja hästi, et ma kohe tunnen, kuidas mu sees on nii palju rõõmu ja kuidas see mul aitab igapäevaselt toimetada.

Olen omale kaks trenni tunniplaani juurde saanud, mis tähendab, et kokku on mul nüüd neli oma tundi. Arvestades, et ma tegelikult olen veel algaja, on see juba päris hea seis. Lisaks muidugi asendused, mida ka ikka jagub. Ma oma insta storydes ikka jagan, kus mind näha saab ja nii tore on, kui mõni jälgija/lugeja peale trenni jutustama jääb.

Mul on pakkumine ka. Kui sa näiteks pole kunagi BodyPumpis käinud, aga hirmsasti tahaksid, siis tule mulle tundi. Saame natuke enne trenni algust saalis kokku, räägime põhiasjad üle, valime sobivad raskused ja saadki end julgemalt tunda. Pühapäeva hommikuti 10.30 MyFitness Kärberi klubis. Jaajaa, ma tean, et Lasnamägi on kaugel, aga tule ikka! 😀

Trenni lõpus viskame matile pikali ja oleme enda üle uhked. 😀

Aga olks, ma nüüd lõpetan selle väikse ülevaatega. Ma tahaks kirjutamises tublim olla ja veidi rohkem oma tegemisi jagada, aga noh, ma ei luba heaks juhuks midagi. Instagramis olen aktiivsem, nii et tsekka sinna.

Olge rõõmsad!

Laura

Lisa kommentaar