TAG: 6 küsimust

Marion pani mu tanki ehk siin on kuus küsimust ja vastust.
1. Kui sul oleks võimalik võtta endale ükskõik milline loom, siis kelle sa võtaksid?
Kindlasti võtaksin ma omale hobuse, sest see on mu lemmikloom. Aga üks nunnu pandakaru oleks ka ju lahe. Või kodupõrsas, röh-röh. Kaelkirjaku seljas kooli kapata oleks ka äge. Aga kui ma saaks, võtaks ma endale kõik kodutud loomad ja pakuks neile kõige soojemat kodu üldse!
2. Kelle blogi lugedes tekib sul tunne, et sa tahaksid minna ja temaga paar drinki teha?
Mannuga teeks tõesti ühed dringid. Juba sellepärast, et ta on mu esimene “blogisõber” ja sellepärast, et ta annab mulle nii vahvasti motivatsiooni. Noh, ja kui mul on sitt päev olnud, siis ta lohutab mind ka. 
3. Mis oli su viimane heategu?
Ma tean, et mingi aeg annetasin ma Toidupangale ja ühe kassi päästmiseks annetasin ka raha ja Türgis toetasin üht liitpuudega onu ja ostsin talt võtmehoidja. Aga üks suurimaid “heategusid” viimasel ajal on see, mis ma iseendale teinud olen. Tee uue ja tervislikuma eluviisi juurde on üks paremaid asju, mis ma viimati teinud olen. Minu jaoks on see üks üüratult tähtis ja suur hea tegu!
4. Mis asjad sind närvi ajavad?
Ohohoo, neid asju on ikka jõle palju. Need, kes mind teavad, võivad öelda, et mul on ikka eriti imelikud kiiksud, sest mind ajavad närvi ka kõige tobedamad asjad. Esiteks vihkan ma lolle küsimusi ja neid ikka tuleb päris tihti ette. Teiseks ajab mind närvi see, kui asjad ei lähe nii nagu ma tahtsin/plaanisin. Siis ajavad mind närvi lollid inimesed (jah, ma ise olen hullult tark mutt), aga no me kõik teame inimesi, kes olid kuskil mujal sel ajal kui mõistust jagati. Ma lähen närvi, kui keegi peaks mu juukseharja kasutama – don’t you dare! Tegelikult on neid asju ikka palju veel, aga mul ei tule meelde. (Sõbrad, pange kommentaaridesse kirja, kui teil midagi meelde tuleb. :D)
5. Mis oli viimane uus asi, mida sa sõid ja mida enne mekkinud polnud?
Oakaunad. Ema on neid juba ammusest ajast teinud ja söönud aga ma ei julgenud proovida. Tegelikult on täitsa head. Keedetud juurviljad on ka üsna uued asjad mu menüüs.
6. Millal viimati nutsid? Miks?
Eile enne magama jäämist. Lained lõid peakohal kokku, pinged kasvavad üle pea ja siis veel muud jamad otsa – nutmine aitab, vähemalt mind, elan end alati välja. Nii on lihtsam edasi minna ja tegutseda. Tegelikult olen ma nagunii üks suur piripilli-Liisu.

Kuna mul väga palju rohkem blogisõpru pole, lasen Agnesel ja Siiril ka nendele küsimustele vastata. 🙂

Laura.

Lisa kommentaar