Uuele aastale värske ilmega vastu!

Tadaaa! Blogi uus kujundus ongi valmis!

Ma arvan, et ma rääkisin Jandrile uuest kujundusest juba aasta alguses, aga kogu aeg olid muud tegemised ja lihtsalt ei jõudnud tegudeni. Mina olen sel alal ju nii suur võhik ega osanud ise midagi teha. Siis panime tähtajaks minu sünnipäeva – ikka ei jõudnud. Lõpuks lubasin, et selle aasta sees see ikkagi toimuma peab, sest ma nii igatsesin värskust ja uut ilmet. Ja tehtud ta saigi! Siinkohal suur aitäh mu kallimale, kes suure osa tööst ära tegi!

Ega tegelikult midagi väga keerulist uue kujunduse juures polegi. Nüüd tuleb postituse lugemiseks see lihtsalt lahti klõpsata. Minu meelest muudab see huvipakkuva postituse leidmise lihtsamaks. Kui postitus meeldib, saab seda ka blogis südamekesega näidata või facebookis jagada. Jutumullikese kaudu saab otse kommentaarideni, enne saab hiirega kontrollida, kas postituse juures üldse kommentaare on.

Paremalt veerult leiab info minu kohta, sotsiaalmeediakanalid ja ära pole kadunud ei otsing ega arhiiv, kui tuleb tuju minevikus tuhnida, hihii. Kui sa käid siin lugemas, aga Lauriita Facebooki lehe sõber veel pole, saad selle pisikese like’i ka mugavalt sealt klikkida. Ka lehe kõige ülemisel serval on olemas otseteed Lauriita Facebooki, Instagrami ja Youtube’i.

Muud vist polegi. Kui lugmisel, scrollimisel või näiteks kommenteerimisel tekib mingeid vigu või ebamugavusi, andke kohe teada ja saame lahenduse leida. Mulle hetkel paistab, et kõik töötab nagu peab, aga kunagi ei tea. 🙂

Kell on jälle vähe ja tundub, et kui ma selle varase ärkamisega jätkan, on lootust, et blogipostitusi ilmub tihemini kui muidu. Ei teagi, millest see tuleb, aga tõesti on just vahetult peale ärkamist hea kirjutada. Ju on pea veel selge ja päevategemised pole mõtteid segama hakanud.

Egas midagi. Ma hakkan koduseid toimetusi tegema (sest miskipärast on hommikuti koristamine ka palju mõnusam) ja siis lähen toon oma uued dokumendid ära. Said teised väga kiiresti valmis ja kusjuures läks nende tegemine ka PPA-s ka väga kähku. Ei pidanudki tunde kuskil järjekorras passima.

Andke siis ikka märku, kas uus kujundus meeldib ja kui tekib mõni mõte/mure/probleem lehe kasutamisel, siis ootan seda infot ka kindlasti.

Toredat päeva!
Laura

4 kommentaari

Lisa kommentaar