Trennidest ja muust

Nädal on märkamatult reedesse veerenud ja mul on nii hea meel, et see päev lõpuks käes on. Olen kolmapäevast saati täielik zombi olnud. Järgmine nädal on lastel vaheaeg, mis tähendab ka mulle natuke rahulikumaid päevi (ja tund aega kauem magamist hommikuti).

Nädalavahetus tõotab ka vahva tulla. Lähme H. ja tema emaga lõunatama ja homme õhtul saame vist tüdrukutega ka jälle kokku. Nii et on mida oodata. Tuleb vaid tänane päevake õhtusse veeretada + toad ära koristada!! 😀

Üks põhjus, miks ma ilmselt nii väsinud olen, on see, et kolmapäevaks oli mul tehtud 6 trenni.

Esmaspäeval tegin 40-minutit erinevaid lihasgruppe kodus ja hiljem kõndisin 5,2 km. Teisipäeval käisin jälle kõndimas, seekord 5,6 km. Õhtul oli veel tantsutrenn ka (u 1,5 h). Õpin praegu kankaani tantsima ja jessukene, kui läbi see võtab. Kolmapäeval käisin kõigepealt 1,5 h võrkpalli mängimas ja õhtul jälle u 1,5 h tantsu. Nii, et päris korralik trall.

Eile oli täiesti trennivaba. Nimelt käisin esimest korda promoüritusel. Tundsin end seal üsna.. ebamugavalt, sest kõik tundusid nii suured ja tähtsad blogijad, ja siis olin mina. Panen sellest üritusest kokkuvõtte ülesse siis, kui fotograafi tehtud pildid ka kuskile ilmuvad. Tegelikult oli tore, et spordi- ja terviseblogija ka vahelduseks kampa võeti. 🙂

Täna plaanin ma aga rullitama minna peale tööd. Vaatab, kui hästi ma rullidel püsin. 😀

Kui hästi põgusalt toitumisest rääkida, siis üldises plaanis on nädal okeilt läinud. Ise mingit magusat või jama ei osta, aga eile tööl pakutud kooki ikka sõin. Olen tegelikult see nädal kindlasti liiga vähe söönud – õhtuti näiteks paar puuvilja ja peotäis pähkleid. Ei anna ju väga õhtusöögi mõõtu välja. Aga lihtsalt kiire on olnud ja õhtud on pikaks veninud, polegi nagu aega süüa teha olnud. Sellepärast hoiab keha ilmselt rasva kinni ja kaal ka ei liigu kuskile. Olen endiselt 65 kg.

Olge tublid ja mõnusat nädalavahetust!

Laura.

13000448_1246683795343488_1890864616_o

Lisa kommentaar