Hommikune rutiin

Viimasel ajal on mu hommikusse jõudnud uued toimetused, mis loodetavasti mulle head mõju avaldavad.

Ma olen juba maininud, et olen hommikuinimene ja mulle meeldib, kui mul on hommikul aega. Mõtlesin, et jagan teiega ka oma tegemisi, ehk saate mõne hea mõtte + boonusena üks uus õhtune toimetus.

Äratus on mul tavaliselt kell 6. Kõik sõltub sellest, kui vara ma tööle tahan jõuda ja mis kell voodist välja tulla on vaja. No näiteks täna oli äratus 5.39, et ma kell 6 voodist väljas kindlasti oleks.

Peale hambapesu ja kergeid hügieenitoimetusi, teen igal hommikul plankingut. Rekord on praegu 2,38 minutit. Ma küll lootsin see nädal uue rekordi jälle teha, aga jõudu pole. Igatahes on see üks hea võimalus end hommikul üles äratada ja mulle tegelikult tundub, et kõhulihas peki all võtab mingit vormi.

Edasi teen omale sooja sidrunivee. Joon seda pudrukeetmise ajal. Söön enamasti hommikuti 8-viljahelbe putru marjadega. Veel pole ära tüdinenud. Saan sellest kõhu korralikult täis ja suudan tööl tunnid ära anda.

Ja siis pole enam muud, kui riidesse, nägu pähe ja tööle. Olen üks esimesi, kes tööle jõuab. Kui tööpäeva algab ametlikult kell 8, siis mina olen tavaliselt kohal u 7.25. Saan veel päevaplaanid üle vaadata ja lapsed ilusti klassis vastu võtta.

Ehk siis kolm olulist toimetust:

 • planking
 • soe sidrunivesi
 • korralik hommikusöök

Sellest nädalast olen õhtuti püüdnud jalgadele kupumassaazi teha. Mul on kupp olemas juba päris pikalt, aga väga palju pole ma seda kasutanud. Nüüd on vaja ju suveks jalad ilusaks saada ja ma loodan, et see aitab tsellule tuule alla teha. Peaks vist praegu kiirelt mingi pildi tegema, et pärast millegagi võrrelda oleks.

Millised teie hommikud välja näevad? Kas kupuga on keegi veel mässanud? On tulemusi ja vahet näha?

Laura.

12 kommentaari

  • Laura

   15. apr. 2016 at 12:33

   Nii tore! 🙂 Mina olen nüüd ka kindlasti su blogi püsijälgija! Hoopis teine tunne tekib tõesti, kui sa inimest päriselt näinud oled.

   Vasta
  • Laura

   17. apr. 2016 at 07:48

   Ma niiii loodan, et kupumassaaz aitab. 😀 Tahan ilusaid jalgu muidu suren 2016! 😀 Sa võid kell 8 ka plankingut teha. 😀

   Vasta
 • J.

  15. apr. 2016 at 02:30

  Tervitusi kaas-hommikuinimeselt! 🙂

  Mina ärkan kell 7.10 ja käin pesus. Hommikul joon alati kohvi, kuigi varem jõin ka sooja sidrunivett. Ei mäletagi enam, miks lõpetasin. Söögiks tavaliselt üks võiku ja puuviljalõigud (nt pool banaani, üks kiivi, külmutatud maasikad ja mustikad), millele raputan seesami ja chia seemneid, mandlilaaste ja kallan üle keefiriga. MMMM, nii hea 😀 Varem viitsisin ka putru teha ja sellest püsis ka kõht kauem täis, aga viimasel ajal pole teinud. Peaks ka plankingu kavasse võtma.

  Kui kaua sul kodunt tööle minek aega võtab?

  Vasta
  • Laura

   17. apr. 2016 at 07:43

   Ma ei joo üldse kohvi, pole kunagi joonud. 🙂 Puuviljad keefiri ja chia seemnetega on mul tihti lõunaks, on tõesti ülihea. Planking on imeasi, ausalt! See mõjub ja annab hommikule mõnusa alguse. 🙂

   Tööle kõnnin u 5 minutit, nii hea on nii lähedal tööl käia.

   Vasta
 • varikasblog

  16. apr. 2016 at 02:15

  Oii, kuppudega meil lausa oma rituaal 😀 Õhtuti, kui mehega tunnikese teleka ees oleme, tulen mina rätiku, õli ja kupuga lagedale. Mees siis massaažitab mu sisereisi ja kõhtu. Praegu ma eriti nõudlik, sest täpselt kahe nädala pärast on meie pulmad 😉

  Vasta

Lisa kommentaar