Trennilainel

Potsatasin diivanil ja tunnen end peale seda hullu töönädalat üsna kurnatult. Täna olin ma näiteks juba 7.15 tööl. Aga nüüd on reede ja nädalavahetus toob toredaid kokkusaamisi.

Tegelikult tulin ma pajatama oma selle nädala trennidest.

Esmaspäeval jagati ühes grupis Jillian Michaelsi trennivideot ja ma proovisin selle kohe ära. Koos soojenduse ja lõdvestusega kestab trenn umbes 25 minutit. Ma olin alguses veidi skeptiline, et kas nii lühikest trenni üldse trenniks nimetada saab. Kindlasti saab!

https://www.youtube.com/watch?v=1Pc-NizMgg8

Olin peale seda ikka kohe päris läbi, higi voolas ja lihased andsid tunda. Aga see polnud veel kõik. Tegin otsa ühe kiire 5-minutilise jala ja pepu osa ja vot kus see võttis jalad tudisema. Niiii mõnus! 😀

http://https://www.youtube.com/watch?v=afghBre8NlI&feature=share

Teisipäeval veetsin 2 tundi tantsutrennis ja kuigi plaanisin enne seda JM’i ära teha, olin ma selleks ikkagi natuke liiga väsinud (endiselt – hull töönädal!) ja mõtlesin, et piisab ühel päevast ühest trennist küll.

Kolmapäev oli ka megakreisi. Töölt kiirelt koju, trenniasjad ja 1,5 tundi võrkpalli. Seekord oli meid trennis nii palju, et pidime kolm meeskonda moodustama ja sellepärast sai natuke vähem higistatud, aga mõnus ikka.

Neljapäeval jälle JM + see 5-minutiline jala/pepu trenn.

Täna võtsin pikalt hoogu, et riided vahetada ja JM + jalad/pepu ära teha. Plaan oli kindel, lihtsalt trenniaeg venis üsna õhtusse. Aga tehtud!

Ehk et 5 päeva järjest asjalikku liikumist! Tegelikult oleks tahtnud rohkem värskes õhus ka liikuda, aga no lihtsalt polnud võimalust.

Vaatan, kuidas homme tunne on ja ehk teen JM + jalad/pepu uuesti läbi.

Fun fact: Kui ma esmaspäeval surin selle JM’i kätte, siis eile ja täna oli see üsna… lihtne? See tähendab, et ei teinud pause ja suutsin üsna korralikult kogu video kaasa teha. Tahaks kätekõverdusi varvastel teha, see oleks lahe.

Ma saan aru, et seda JM Level 1 tuleb teha 10 päeva ja siis edasi liikuda Level 2 peale. Tulemused pidid üsna head olema, kui järjepidev olla. Ma siis püüan olla. 🙂 On kellelgi Jillian Michaelsiga pikaajalisemaid kogemusi? On mingeid tulemusi ette näidata?

Miskipärast arvasin ma kogu aeg, et kodus pole võimalik trenni teha – keskkond pole õige ja blabla. Tegelikult saab ikka küll. Ma saan läbi telefoni youtube’i videod otse telekaga ühendada ja väga mugav on. Trenniriided panen ikka tavapäraselt selga ja trenniselfid ei jää ka tegemata.

Toitumine on muidugi omaette teema, aga sellest mõni teine päev. 😀

Aga nüüd läks juba pikale.
Mõnusat nädalavahetust!

Laura.

4 kommentaari

 • Liina

  4. märts 2016 at 10:07

  Tegin ka paar aastat tagasi seda JM shredi, mitte küll päris lõpuni (jätsin vist 2. tasemel pooleli), kuid tulemusi nägin küll! Mul tõmbas just kõhu lamedamaks ja jõudu tuli ka juurde. Seda eriti kätekõverdusi tehes, kuna muidu mul ülakehas muskel puudub 😀 Nii et proovi kindlasti lõpuni vastu pidada! 🙂 Andsid mullegi praegu innustust see uuesti käsile võtta. Huh, loodetavasti on seda ka homme… 😀

  Vasta
 • Mariliis

  5. märts 2016 at 09:57

  Nii äge, et keegi peale minu ka vahel kodus sipleb. Ma teengi ainult kodus või õues. Peaasi, et tasuta saab 🙂 🙂 lisaks kontrollin ise oma päevakava niimoodi. Eks siis, kuimotivatsiooni vähe, siis vist parem, kui teistega koos saab teha? Ah, ei mõista ma seda suures grupis higistamist. 🙂 mulle meeldib üksi.
  Aga äge! Tubli oled 😉

  Vasta
  • Laura

   5. märts 2016 at 12:19

   Sa muide olid mulle nende koduste trennidega suureks eeskujuks. 😀 Ehe näide, et kodus saab ka end vormi ajada. Kuigi mulle ikkagi need jõusaali rühmatrennid ka meeldivad (BodyPump!!).

   Aitäh sulle! 🙂

   Vasta

Lisa kommentaar