Trenniteemalised sarjad. Soovitage palun!

Üks lugeja soovitas mulle sarja (aitäh, Helen!), mille uusi osasid ma nüüd kannatamatult iganädalaselt ootan. Sarja nimi on Work out New York ja uus osa tuleb USAs välja pühapäeviti. Peategelasteks on NYi treenerid, kelle tegemistel kaamera silma peal hoiab. Palju näidatakse treenerite omavahelist suhtlust, aga sekka ka treeninguid jm. Layla on lihtsalt üüber hawt ja mul võiks ka kunagi selline vorm olla. 😀 Mina vaatan seda sarja näiteks SIIT.

Ja siis ma mõtlesin, et raudselt on selliseid lahedaid trenniteemalisi sarju veel. Just selliseid, kus on treeningud põhilised, mitte ainult kaalulangetamine.

Ehk et, kui te teate mingeid lahedaid sarju, mille sisu on sportlik ja/või kaalulangetamisega seotud, siis andke aga teada! Mul peale oppi taastumiseks meelelahutust vaja.

wony-s1-1600x900

bravotv.com

PS! Kui ma täna oma lastele teatasin, et mind kaks nädalat pole, arvasid nad üsna üksmeelselt, et ei kavatse ka siis kaks nädalat kooli tulla, sest nemad ei taha asendusõpetajat. Kas mu südameke heldis veits? Üldse oli täna väga hea päev ja mul on ikka lausa kahju, et kaks nädalat eemal olema pean.

Aga nüüd sarju soovitama!

Laura.

5 kommentaari

Lisa kommentaar