Vastik koerailm

Mind mõjutab ilm palju rohkem, kui ma tahaks! Täna on kohe selline uimane ja mitte midagi tegemise päev. Tegelikult on terve see nädalavahetus selline kergelt laisk olnud.

Sain reede õhtul jälle aru, et minu jaoks on kodus teleka/läpaka ees olemine palju põnevam, kui õhtul kuskile linna peale minemine. Ehk on see lihtsalt mingi periood, kus ma teisi asju hindan – näiteks head und ja seltskonda. Tegelikult võiks ma muidugi väljas ka käia, end ilusaks teha ja mõnele kindlale üritusele minna, aga niisama istuma või dringitama nagu ei viitsi. Pigem siis hea seltskonnaga kodus lauamängudega. Kas ma tõesti hakkan vanaks jääma? Siiski, siiski me reedel natuke H. sünnipäeva tema sõpradega tähistasime.

Mu tuju on alla tõmmanud ka see kaaluteema. Eks ma pikemalt kirjutan sellest homme, aga ma kuidagi tunnen end nii piiratuna(?). Aga mulle meeldiks ikka… vabam olla? Ja peale üsna karmi ja kurba uudist, leian ma, et elus on palju olulisemaid asju, kui lame kõht või ilus säärejooks. Seni kaua, kuni mul on hea tervis, ei tohiks ma nende mõne ülekilo pärast (mis tegelikult on rohkem mu peas kinni) üldse nii palju viriseda.

Aga kui nüüd eelmise teema jätkuks iroonitseda ja esimese maailma probleemidest rääkida, siis.. mul pole midagi selga panna! Esiteks koosneb mu garderoob suuremas osas musta värvi riietest. Must oli alati hea turvaline valik, tegi visuaalselt saledamaks ja peitis teatud piirkondi. Nüüd tundub must lihtsalt masendav. Teiseks on mul enamus riided nüüd suured.  Otsisin reedeks mõnd ilusamat väljamineku pluusi ja nothing!  Ühtepidi muidugi lahe, et riided suureks jäävad ja tekib võimalus hoopis teiste lõigetega asju osta, mis minu aina paranevat figuuri näitama peaks, aga ega mu rahakott ei ole ka põhjatu.

Praegu on mul ka suht suur dilemma. Pean omale lõpuks uue talvemantli ostma, sest vana on lihtsalt vana ja väga suur ka. Kui ma nüüd selle praegu ostan, siis äkki on veebruariks suur? See võib ka muidugi mu tobe unistus olla, et ma nii hullult veel kokku tõmban, et M suurusest lausa S saab (kuigi, viimased pluusid, mis ma ostnud olen, on kõik S suurus). Aga niisama ei tahaks raha hakkama panna ju.

Me lähme H.-ga neljapäeval Helsingisse. Selline pisike päevakruiis ja minu plaan on oma garderoobi veits täiendada. Mõni värvilisem pluus ja ehk ikka leian sellise mantli, mis lubab veel alla võtta või sama suureks jääda.  Meil on tegelikult mega palju aega Helsingis. Eks me mingi aja kindlasti shoppamegi, aga ülejäänud ajaga ei oska midagi peale hakata. Andke nõu, mida sügisesel ajal Helsingis teha võiks?

Vot sedasi. Elasin oma tusase tuju välja ja loodan, et uus nädal tuleb asjalik ja parem. Olen muide terve nädala kodumail mitte Tartus. Parem oleks, et kõik referaadid ja muud kooliasjad tehtud saaks.

Olge mõnusad, hoidke oma lähedasi ja tervist!

Laura.

 

5 kommentaari

Lisa kommentaar