• Home
 • Igapäev
 • “60-minutiga nädalas vormi” | 7. nädal | Paus | Loosimine!!

“60-minutiga nädalas vormi” | 7. nädal | Paus | Loosimine!!

See postitus jäi eile tegemata lihtsalt sellepärast, et mul oli niii pikk päev ja kell 22 olin ma juba omadega teki all.

Aga tegelikult plaanin ma selle teemaliste postitustega natuke pausi pidada. Mul lihtsalt ei ole midagi rohkem kirjutada. Jälgin kava täpselt nii hästi, kui suudan. Kaal on seal 64-65 kg vahel ja küll ta tasapisi ikka alla läheb. Lõpuks olen jõudnud punkti, kus ma enam nii obsessed sellest numbrist ei ole ja püüan hoopis oma vormiga tööd teha. Kaal on ju lihtsalt number, vähemalt on enesetunne ja tuju hea.

Tahtsin eile jalga panna ühed oma lemmikud igapäeva teksad, mis miskipärast juba pikemat aega kapis olid seisnud. Mustad teksad on olnud mu safe-valik ja sellepärast need sinised seisidki. Igatahes.. panen siis püksid jalga ja noo appikene, kui kottis need olid. Need olid juba varem mulle tiba suured, aga siis ainult vöökohast, nüüd on ka sääred mega lohvad. Ma vist olen ikka väiksemaks jäänud. 😀

Täna käisin oma järgmises BodyPump’is, kus Elari nüüd kenasti platsis oli. Ooo, emm, geee! See trenn oli lihtsalt mega! Ma päriselt ei liialda. Elari on täpselt selline treener, kes mulle sobib. Ta paneb su pingutama, ta ei lase alla anda ja utsitab nii korralikult takka. Mitu korda oli ta mu nina all, et karjuda “sa ei anna alla, naine, sa suudad!” 😀 No, ma siis natuke karjusin ja tegin asja lõpuni. Aga niimoodi see vorm ju tulebki, või mis! Sain kiita ka, et mu tehnika on hea ja BP on mulle väga sobiv. Ostsin kuukaardi ära, seega viilida ei saa.

Oluline on nüüd muidugi motivatsioon säilitada ja endale mitte liiga teha.

Igatahes olen ma nüüd vähemalt jõuludeni iga esmaspäev ja kolmapäev kell 7.15 TÜSK-i saalis ja annan endast maksimumi. See vara ärkamine polegi nii hirmus, kui tundub. Ma panen õhtul kõik asjad valmis, et hommikul kõik kiirelt läheks. Ja see tunne, kui kell on alles 8.15 ja sul on JUBA trenn tehtud, on ka mega! Hea tuju terveks päevaks. Mitte, et ma täna peale “tööd” kolm tundi lõunaund oleks maganud. 😀

Aga kuna mul on täpselt nädala pärast sünnipäev, mõtlesin ühele oma lugejatest ka kingituse teha. Keegi teist saab omale programmi “60-minutiga nädalas vormi” kasutusõiguse! Julgen seda nüüd küll kõigile soovitada. 🙂

Selleks, et omale programm kingituseks saada ei pea sa tegema muud, kui jätma selle postituse alla kommentaar. Kirjuta näiteks, millised on sinu suhted kaalulangetamisega, trenniga, toitumisega või kuidas sa siia blogisse jõudsid või lihtsalt, miks sa tahaksid programmiga liituda. Igasugused toredad mõtted on teretulnud. Lisaks jäta kindlasti oma emaili aadress, et saaksin sinuga ühendust võtta. 🙂

Muidugi oleks tore, kui sa laigiksid Laura Tartus FB lehte ja paneksid laigi Kaalust alla FB lehele, aga see eraldi kohustus ei ole.

Võitja loosin välja täpselt nädala pärast, 26. novembril, oma sünnipäeval! 🙂

Kes loosiõnnele lootma jääda ei taha, aga on programmist siiski huvitatud, siis SIIT saab infot ja huvi korral sobiva variandi tellida.

Jään teie kommentaare ootama! 🙂

Laura!

17 kommentaari

 • Hanna

  19. nov. 2014 at 07:35

  Esiteks, kuna ka minul on 26. november sünnipäev, oleks see niiniii tore kingitus! 🙂

  Muidu on seda blogi lugedes olnud mitemeid äratundmishetki. Ma pole kunagi olnud päris ülekaaluline, küll aga seal normaalkaalu ülapiiri juures ning pigem veidi pontsakas. Trenn pole minu jaoks probleem, kui vähegi aega on, võin rõõmuga 5 korda nädalas käia (hetkel küll töö ning kooli tõttu vähem). Toitumisega kahjuks nii kerge pole, vahepeal suudan ennast mingi perioodi motiveerida ja siis läheb jälle käest.

  Seetõttu olen juba mõnda aega mõelnud mingi programmiga liituda ning seesama Kaalust alla tundub väga sümpaatne. Jään loosiõnnele lootma!

  Vasta
 • Karmen

  19. nov. 2014 at 07:44

  Kaalulangetamisega on suhted positiivsed, sain hakkama. 75kg-lt 55kg-le, trenniks oli lapsevankriga jalutamine, vorm ei ole nii hea kui tahaks-lodev siit ja sealt, toitumisega pusin siiani, sest liiga palju on ahvatlusi ja suunamine tuleks kindlasti kasuks, arvan, et kogused on ka liiga suured. Blogisse jõudsin tänu google abile. Tahaksin programmiga liituda, sest õige toitumine võib kehaga imet teha. Ootan huviga alati uusi postitusi ja elan kaasa Sulle.

  karmenlepp@gmail.com

  Vasta
 • Vaarikas

  19. nov. 2014 at 08:42

  Mina tahaksin seda programmi proovida, kuna siis oleks kohustus hakata midagi tegema. Praegu on ikka nii, et täna aega ei ole, vaatan homme. Ja homme on sama lugu…

  Vasta
 • Karin

  19. nov. 2014 at 09:04

  Vat kui selle ära võidaks siis poleks enam vabandust miks trennitegemisest ja õigest toitumisest viilida. Tahaks küll katsetada ja vaadata mis imesid see programm suudab 🙂
  Sina aga oled tubli, jätka samas vaimus 😉
  karini88@yahoo.com

  Vasta
 • Mannu

  20. nov. 2014 at 09:55

  Mina võita ei taha, aga avaldan niisama arvamust 🙂

  Ma ka mega hommiku-usku inimene selle vahega, et mul ei ole võimalust ega ka tahtmist päeval magada :P, sest hommikune trenn tõesti äratab üles ja terveks päevaks niinii hea olemine garanteeritud!
  Nüüd olen hakanud hullu panema, käin juba mitu korda nii hommikul kui ka sama päeva õhtul trennis 😀 Lõppkokkuvõttes on kõik harjumuse asi! U can do it!

  Vasta
  • Laura

   20. nov. 2014 at 10:07

   Sa mu eeskuju olnud alati selle trennihullusega. 😀 Muidugi saan hakkama! Täna olin ka kell 6 üleval juba, mis siis, et kell 9 ärkama pidin. Keha harjub väga kergelt uue reziimiga ära. 😉 Let’s keep up the good work!

   Vasta
 • Kaidi

  20. nov. 2014 at 06:36

  Olen Sinu blogi huviga alati lugenud ja imetlen Sinu järjepidevust. Olen ise teinud pikemalt trenni ja yritanud kaalu alandada, kõik tuleb väga raskelt, kuna mul on üks tervislik probleem, mis takistab normaalselt kaalu alandada, aga trenniga nüüd viimane kuu on ka paus sisse tulnud, kuidagi ei jõua trenni, üks põhjustest on kindlasti laiskus ja motivatsiooni kadumine…samas loodan uuesti järjele saada ja kui mul õnnestuks midagi uut proovidA, oleks suurepärane. Kõike parimat 😉

  Vasta
 • Greete

  20. nov. 2014 at 08:38

  Oled nii tubli! Sooviksin selle programmiga liituda kuna olen juba tükk aega vaadanud ja mõelnud, kas tasub. Nii palju head kuulnud. Et head ja väga laia valikuga retseptid ning toredad inimesed. Su blogi lugedes tekib veel suurem tahtmine. Olen püüdnud ise trenni ja toitumisega tegeleda. Trenn veel kuidagi läheb, kuid toitumine läheb alatasa käest ära, sest ilmselt söön ikka valesid asju, muidu näksimisvajadust ju ei tekiks. Aga tõesti, sooviks midagi uut proovida. Sina aga ole sama tubli edasi! 🙂

  Vasta
 • Gerli

  21. nov. 2014 at 12:26

  Iga kord kui motivatsioon kaob loen ma sinu blogi ja motivatsioon tuleb tagasi ning mõtlen, et saan minagi hakkama. Hetkel tundub kõik see tervislikuma elu tulevik nii tume, aga sa tood sellesse natukenegi valgust 🙂 sa oled mega tubli ja teen sulle suure aplausi! 😉 sulle tuleks seda iga päev meelde tuletada, kuna see protsess on füüsiliselt, vaimselt ja emotsionaalselt väga kurnav! Programmi sooviksin saada, kuna enda kodune toitumisprogramm pole vilja kandnud. Sihi olen endale loonud Aga selle täitumine tahaks teostust!
  Edu ja jaksu sulle armsake!

  Vasta
 • Anu

  22. nov. 2014 at 03:15

  Selle blogini jõudsin oma sõbranna Heleri kaudu ja kuna mul endal ka ikka pidevalt kriibib hinge, kuidas kaalunumbrit allapoole saada ja kuna sa väga hästi ja ka pidevalt kirjutad, olen su blogi jälgima jäänud. Ei suuda uskuda, kui järjepidev ja tubli sa ikka oled. See programm oleks päris kasulik ma usun, ja samas on ka minul sünnipäev kohe-kohe ukse taga 🙂
  anu.ahven2@gmail.com

  Vasta
 • Heleri M

  23. nov. 2014 at 12:57

  Minu teekond sinu blogini? Hmmm, ma olen lihtsalt veits stalker 😀 Kuigi me elame samas linnas, siis kokku satume ikkagi nii harva, blogi on hea võimalus sõprade tegemistel silma peal hoida. Nüüd käime vähemasti koos trenniski ja seeläbi saame kõik jutud ikka ära räägitud.
  Et mu kuukaart saab kohe-kohe läbi ning uue plaanin teha alles jaanuaris, siis see programm kuluks ka kindlasti ära 🙂

  Homme trennis näeme 🙂

  Vasta
 • Merrukas

  24. nov. 2014 at 12:12

  Mõtlesin pikalt, et kuidas Sinu blogini jõudsin- ja ei meenugi! Mäletan, et olin Tallinnas ning su blogi jätsin peale esmakordset piilumist tabletis lahti, et hiljem saaks edasi lugeda 🙂 Siis hakkasid kasutama programmi, mille puhul ise olen koguaeg skeptiline olnud. Olen küll mitmeid kordi jõudnud kaalustalla.ee kodukale, kuid siiski..pole seda nupuvajutust teinud! Seega olen jälginud sinu tegemisi ning nüüd huvi täitsa olemas, et proovida seda programmi- motivatsioon ja heaolutunne ja uhkus iseenda üle, kui järjepeale saaks! Edu Sulle ja ole tubli :)))

  Vasta
 • marve1234

  24. nov. 2014 at 07:58

  Erinevate asjaolude tõttu olen kaotanud endas motivatsiooni midagi teha. Ma püüan küll jälgin, mis ma söön, aga see ongi kõik, sest muu on kadunud. See oleks võib olla positiivne süst, mis aitaks end uuesti järjele saada ja tubliks hakata. Ma olen kaotanud kallust palju aga nüüd see seisab juba pikemat aega, sest motivatsiooni pole. Seega ehk aitaks selline kingitus täita soovi, mis olen oma sünnipäevaks plaaninud.
  Aga sa oled ikka väga tubli.

  Vasta
 • P6rgukiz

  24. nov. 2014 at 10:36

  Ma pole kunagi ühestki blogi loosimisest osa võtnud, aga nüüd mõtlesin proovida.
  Tahaks ära proovida selle programmi. Kuna ma elu jooksul olen oi kui palju üritanud alla võtta (üks kord on õnnestunud ka -25 kilo aga plika tulek rikkus asja ära :P) ja hetkel on kaal üle mõistuse… 123 kilo , siis vahel tunnen, et lootus väiksemaks saada on kustunud. Püüan olla rõõmus oma suures kehas, aga nagu sa tead, väine naeratus on lihtsalt naeratus, iseenda sees sa ikka nutad ja peeglit vihkad,
  Mul on põlved läbi, alaselg kulunud, vererõhk kõrge ja diabeedi sain omale 1,5 aastat tagasi.Tegelikult oli ta vist ennem, aga ametlikult siis. Ja kaal on sellest ajast ainult tõusnud.
  Äkki Kaalust Alla aitaks mind? Ei oska öelda, kui pole proovinud…

  Vasta

Lisa kommentaar