Kui trenn on jälle igapäevane

Enne kui te kõik reedet tähistama tormate, tahtsin ma oma selle nädala trennidest jälle ülevaate teha. Nädalavahetusel ma seda ilmselt teha ei jõua.

See nädal on mind hirmsat moodi väsitanud aga mulle tundub, et peamine põhjus on lihtsalt see, et läksin liiga hilja magama. Eile läksin õigel ajal ja täna olen päris virk ja kraps.

Aga trennidest siis:

Esmaspäev: JM ja 5-mintsa kanni

Teisipäev: 2 tundi tantsimist

Kolmapäev: 1,5 tundi võrkpalli ja 2 tundi tantsu otsa – vot see oli kreisi päev!

Neljapäev: Puhkepäev. Käisin hoopiski shoppamas ja sain… mitte midagi. 😀

Reede: Jooksin 5,74 km. Katsetasin jooksuvormi. Polegi nii hull kui ma kartsin. Valisin muidugi raske raja ka, tõusud ja langused olid päris korralikud ja pinnas oli ka jalale ebamugav. Aga tore oli jälle rajal olla.

No pic no proof, eksole. Ärge mu munapead tähele pange. 😀

Homme lähme oma võrkpalli meeskonnaga võistlustele. Ma nii juba ootan seda mõnusat võistlusärevust ja pinget. Tegemist on küll sellise väiksemat sorti võistlusega, kuhu õpetajatest koosnevad võistkonnad kokku tulevad, aga lahe tuleb kindlasti.

See tähendab, et nädalavahetus jääb suht vahele. Stardime homme varahommikul ja jõuame tagasi pühapäeval ei-tea-millal. Aga ma olen hirmus uhke enda üle, et trennid jälle igapäevane osa mu elust on ja kehale paistab see kõik sobivat!

Natuke kaalust ka. Võtsin endalt 5. märtsil mõõdud ja panin kaalu ka kirja. Tänane mitteametlik kaalumine annab muutuseks -0,9 kg. Arvestades, et see nädal on “this time of the month”, siis ju päris hea tulemus! 🙂

Mis teie nädalavahetuse plaanid on?
Kas teile meeldiks rohkem, kui postitused ilmuksid kindlatel aegadel (nt kaks korda nädalas kindlad päevad) või on suva, millal ja kui tihti?

Laura.

3 kommentaari

  • Krissu

    12. märts 2016 at 01:24

    Ma ei soovita sul kindlatel päevadel kirjutama hakata. See on su enda huvides. Kujuta ette endale nüüd, et lubad siin, et teed postitused nt kolmapäeval ja reedel, aga kui kolmapäeval ei toimu midagi huvitavat või ei ole tahtmist või viitsimist kirjutada, siis kirjutad mingi mõttetu soga kokku, et asi kaelast ära saada. 😀

    Pigem kirjuta ikka siis kui tunned, et nüüd on midagi öelda ja sa konkreetselt tahadki uue postituse teha. 🙂

    Vasta

Lisa kommentaar