#lauriitatagasivormi | juuli

Muutsin endise #projectcomebacki nime natuke personaalsemaks – proovime mind siis tagasi vormi saada. Viimati kirjutasin ma sel teemal 2. juulil, üle kuu on sellest möödas. (SIIN on see postitus.)

Mis siis selle kuuga muutunud on?

Mitte midagi tegelikult.

Olen küll trennisaali jõudnud, aga mitte nii palju, kui oleks tahtnud. Samas – mul on pisike beebi, ei saagi ju olla nii, et vanaviisi trenni kütan. Endiselt on mu eesmärk 2-3x nädalas end veidi aktiivsemalt liigutada ja igapäevaselt jalutan vankriga.

START: 5. juuli
START: 5. juuli

Küll aga tundub mulle, et selle lühikese ajaga on vorm ikkagi juba paranenud. Võhma ja jõudu on kõvasti rohkem, kui päris esimestes trennides. Selle üle olen ma muidugi eriti rõõmus.

Nüüd lõpuks võtsime end Jandriga kätte ja tegime oma toidulaual korrektuure. Peamine muutus on see, et meil on konkreetne menüü 2-3. päevaks ette tehtud ja ostunimekirjaga ostame ainult vajalikku kraami. Mina söön ka ilusti kõik söögikorrad ja paar tundi peale õhtusööki on meil veel kerge “snäkk”. Ehk siis nii tuleb päeva peale ilusti 4 toidukorda ja mulle nii sobib. Kõht on täis, mingeid gramme kuskilt taga ei aja ja toit on hea.

Kuna mul rasedusest on kaal ikka kenasti vannitoas, siis ma olen sinna ka mõned korrad peale astunud. Minu rõõmuks ja motivatsiooniks kaal langebki! Hurraa! Augusti lõpus on mu kalli sõbranna juubelipidu, kus võiks ju täitsa kobe välja näha. 😀

Üks shameless auto-selfie, teel sõprade pulma.

Tõesti on nüüd lõpuks mingi suurem motivatsioon ka tekkinud. Olulist rolli mängib kindlasti see, et Jander ka asjas sees on. Me planeerime menüüd koos ja võimalusel käime poes ka koos. Nii hoiame mõlemad üksteisel silma peal, et korvi ei rändaks midagi ebavajalikku. Järgmine samm ja soov on see, et me ka toidupoe tellimust hoopiski läbi neti tegema hakkaksime. Ehk juba järgmine nädal seda värki ka proovime. Millise toidupoe kullerteenust te soovitate?

Me hakkasime selle menüü asjandusega peale nädalavahetusel ja päeva pealt. Ei oodanud isegi esmaspäeva. Selle lühikese aja jooksul on mul tekkinud ka tunne, et me kulutame toidule vähem raha ja raiskame ka toitu vähem. Meil on varasemalt suur probleem sellega olnud, et asjad lähevad kapis pahaks, enne kui söödud saab. Tundub, et saame niiviisi enda harjumusi igatpidi paremaks.

Ma väga loodan, et meil jätkub järjepidevust ja suudamegi niimoodi oma toitumisharjumused korda saada. Eriti loodan ma seda, et söögi tegemine mulle meeldima hakkaks. Kui ma eriti usin olen, viitsin ehk natuke rohkem jälgida ka seda, kuidas see kõik meie toidueelarvet mõjutab.

Püüan umbes kuu pärast jälle märku anda, kuidas mul #lauriitatagasivormi projektiga läheb. Loodetavasti läheb august edukamalt, algus on igatahes paljulubav.

Soovige mulle edu, ma nii-nii väga tahan oma vormi tagasi.

Laura

One Comment

Lisa kommentaar