Puhkus ja vabadus ongi päriselt käes!

Reedel oli minu viimane tööpäev! Ees ootab pikk puhkus ja uued väljakutsed sügisel. 

Teisipäeval lapsi vaheajale saates valasin muidugi pisaraid ka, sest tegelikult olen kurb ka. Ikkagi minu lapsed ju! Kingitus, mille lapsed ja nende vanemad mulle tegid, oli nii armas, et veel siiani käin aeg-ajalt neid ilusaid ridu lugemas. Ma olen tõesti siiralt tänulik nende sõnade eest! Ma olen tänulik, et lapsevanemad mind usaldasid ja enamasti alati koostööd tegid. Need kaks aastat õpetasid mulle palju ja ma tean, et just praegu oli õige aeg edasi liikuda.

Vabaduse tunne on aga imeline! Ei mingit tööstressi enam. Lausa harjumatu, et ei pea millegi pärast muretsema ega midagi ette valmistama. Nüüd on tõesti võimalik tegutseda nii, et see rõõmsameelne, hakkaja ja särav tüdruk minu sees jälle välja pääseks. 🙂

Ühe peatüki lõpu ja uue alguse puhul otsustasin ka oma juuksevärvi uuendada. Olen nüüd puhta blond. Kui ma esimesed kaks päeva pidevalt oma peegelpildi peale ehmatasin, siis nüüd olen juba täitsa harjunud ja väga rahul. Tundub, et ka mu lähedased ja sõbrad on uue look’i heaks kiitnud.

IMG_7775

Tulles nüüd aga blogimaastiku kõige kuumema teema juurde, siis ega ma väga palju sellel peatuda ei tahakski. Ürituse ja selle plusside/miinuste kohta saab juba nii mitmest kohast lugeda, et minu arvamus siia ilmselt enam midagi uut ei too.

Esikolmik trenni- ja terviseblogides oli täiesti etteaimatav. Pakkusin küll ise, et Paljas Porgand paneb kategooria kinni, kuid Fitlooral on tõesti nii blogis, Instagramis kui Youtube’s kümneid tuhandeid jälgijad, seega pole tema võit siiski üllatus. Kui ma Porgandi ja Helena kohtadega olen rahul, siis Fitloora kahjuks minu lemmikute hulka ei kuulu. Ta meeldis mulle väga siis, kui ta alles alustas, kuid praegu on tema stiil mulle vastuvõtmatu. Aga ega kõik ei saagi kõigile meeldida.

IMG_3392

Foto: Kertu Vahemets

Mina olen oma 5. kohaga väga rahul ja tahan kõiki hääletajaid tänada! Ma ei arva, et oleksin ülemäära palju reklaami teinud ja usun, et saadud hääled olid tõesti toetajate poolt. Aitäh-aitäh-aitäh! 4.-6. koha vahed ei olnud kuigi suured ja me kolmekesi Mariliisi ja Marisega olemegi mu meelest nö ühte masti blogijad. Sellised mõnusalt ausad, lihtsad ja meiega on kerge samastuda. 🙂 Nägin tüdrukuid ka üritusel ja kõik nägid imelised välja!

photobooth-87-1

Liise jõudis väikese hilinemisega siiski auhindade jagamiseks kohale. Photobooth oli üks igavesti vinge asi, mis siis et ma tausta sisse veits ära kadusin. 😀

Tulles nüüd korra veel selle vabaduse ja puhkuse juurde, siis tahan ma ka väga põhjalikult läbi mõelda, kuidas ja mismoodi blogis edasi toimetada. Ma loodan, et suvi ja puhkus toob uut hingamist ka minu tegemistesse ja postitused hakkavad taas regulaarselt ilmuma. Lisaks huvitab mind tegelikult väga ka video ning vlogide maailm, nii et ehk liigun ka selle poole. Selle kõik peangi enda jaoks hoolikalt läbi mõtlema.

Kõik ideed, mõtted ja ettepanekud on alati oodatud! Millised postitused teile meeldivad? Mida sooviksite rohkem näha? Kui suured youtube’i jälgijad teie olete?

Nüüd on aga aeg kohver lõpuni pakkida, õhtu mehe kaisus filmi vaadates mööda saata ja hommikul juba suure elevusega reisi alustada! NEW YORK SIIT ME TULEME!

Kindlasti on meil pidevalt näpus ka GoPro ja peegelkaamera, millega püüame reisi võimalikult hästi jäädvustada. Ennekõike muidugi meie enda jaoks, aga luban, et jagan reisimuljeid kindlasti ka teiega. 🙂 Ööbimiskohaga on nüüd ka kõik korras ja loodame, et enam mingeid viperusi ette ei tule.

Igatahes ootan teie tagasisidet, ettepanekuid ja mõtteid, et reisilt tulles blogile uus hingamine anda. Aa, mis te mu uuest blondist peast arvate? 😀

Tsauki!
Laura

8 kommentaari

 • Mariliis Saar

  13. juuni 2017 at 09:01

  Selles on sul täiesti õigus, et me oleme sinu ja Marisega suhteliselt nagu ühel pulgal. Vahel üks ees, vahel teine, aga sarnased blogijad 🙂 Tore on teiega samal pulgal olla 🙂
  Nende vlogide kohta … noh… ma nüüd ise üritasin ka ennast filmida ja panin väikese video esimest korda blogisse, kuid mulle tundub, et mulle on see lõbusam, kui lugejatele. Videot teha on äge tunne, sellest võib sõltuvusse sattuda, aga paraku tuleb välja, et minu lugejad eelistavad siiski lugeda 🙂 Seega jään kirjutamise juurde.
  Sinu videod vaataks ilmselt ära küll.

  Ja blond pea on vapustav! Ilus!

  Vasta
  • Laura

   14. juuni 2017 at 12:50

   Selles on sul küll jah õigus, et videot on ilmselt lahedam teha, kui vaadata. Eriti siis, kui lugejad just lugemisega harjunud on. Eks ma vaatan, mis mõtted mul ses osas pähe veel tulevad. 😉

   Vasta
  • Laura

   14. juuni 2017 at 12:47

   Ma arvan, et isegi kui ma videosid peaksin tegema hakkama, jääks kirjutamine ikka alles. Nii tekiks ilmselt kaks erinevat “kanalit” lihtsalt.
   Aitäh! 🙂

   Vasta
 • Ket

  13. juuni 2017 at 04:32

  Ma ei saa ütlemata jätta, et see sinu uus ja heledam juuksevärv võttis mu täiesti sõnatuks. Vaatasin kusagil leheküljel blogiauhindade pilte läbi ja jäin pikemalt sinu pildile pidama, sest esiteks ei saanud ma aru, kas see oled sina või mitte ja teiseks… TAEVAS HALASTA KUI ILUS!

  Vasta
 • Jane

  15. juuni 2017 at 03:16

  Ma olen üks hääästi laisk kommenteerija, aga praegu tekkis tunne, et tahaks Sind kiita natuke!
  Minu meelest on sinu blogi äärmiselt mõnus lugeda, samuti jälgin sind instagramis ja sinu sealsed storyd on ka väga vahvad alati..seega, ma arvan, et ka vlogimine tuleks sul hästi välja sobiks sulle. Mina ise jälgin mõlemaid-blogisid ja youtubei videosid-hea meelega.

  Mis blogiauhindu puudutab, siis selles kategoorias tuli esikoht mulle ausalt öeldes veidi üllatusena..ma nagu eeldasin kuidagi, et Paljas Porgand võidab..ja natuke olen tegelikus võitjas pettunud, sest pean ütlema, et kuigi ma pisteliselt olen teda jälginud, siis ei ole see ikkagi päris minu teetassike. Kindlasti oleksin ka sind esikolmikusse oodanud..minult said sa igatahes hääle 🙂

  Sinu blogi puhul meeldib mulle eriti see vaheldusrikkus, et on toitumis, trenni kui ka lihtsalt elu. Ja kõike seda annad edasi väga siiralt ja ausalt. Loodan, et jätkad samamoodi ja lisad veel videoblogid otsa 😉

  Praegu soovin sulle aga mõnusat puhkust ja palju uut energiat!

  Ps! Su juuksevärv on imeline!!!

  Vasta
  • Laura

   22. juuni 2017 at 01:46

   Selline tagasiside paneb silma kohe eriliselt särama! Aitäh sulle toetuse eest, see tähendab nii palju ja annab hästi palju indu juurde. 🙂

   Ma seda vlogimise värki tahan ikka proovida. Kui tuleb välja ja keegi vaadata viitsib, teen edasi, kui pekki läheb, jääb ainult kirjutamine. Mulle neid niisama loba-storysid meeldib Instas aeg-ajalt ka teha. Mu meelest on see hea viis, kuidas päris-ennast lugejatele näidata.

   Reis on hästi tore olnud ja ma juba kibelen, et taas tegutsema saaks hakata! 🙂

   Vasta

Lisa kommentaar